Horoskop dzienny na środę 6 maja 2020 roku - Koziorożce powinny porządnie odpocząć, Strzelce - nie ryzykujcie w sprawach finansowych...

Horoskop dzienny na środę 6 maja 2020 roku - czeka was sympatyczny dzień. Nie zmarnujcie okazji do zabawy!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj bardzo aktywne. To będzie dzień spotkań i podejmowania się nowych zadań. Sprawy zawodowe wydadzą się wam najważniejsze i przez to zapomnicie o czymś istotnym. Przypomnijcie sobie, co obiecaliście najbliższym. Pomocny znak na dzisiaj to Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom dzień będzie się nieco dłużył. Są senne i rozkojarzone, a to sprzyja pomyłkom. Możliwe, że zgubicie jakieś dokumenty lub klucze. Uważajcie zatem dzisiaj na pewne sprawy. Spróbujcie znaleźć czas i miejsce na odpoczynek. Niektóre sprawy muszą same się ułożyć. Pomocny znak to Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj niespokojne i buntownicze. A to oznacza, że nikt nie narzuci wam teraz swojego zdania. Pójdziecie swoją drogą, nawet gdyby miało to być pod prąd. Skończy się to niestety nieporozumieniami. Szukajcie pomocy u Byka i Koziorożca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają w sobie sporo ambicji i będą chciały dzisiaj wykorzystać swoje możliwości. Ale nie szukajcie też dziury w całym, bo zrazicie do siebie przyjaciół i rodzinę. Pomocy szukajcie u pewnej starszej osoby. Po drodze będzie wam teraz z Koziorożcem.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy uznają, że nadszedł czas na zaplanowanie wydatków i rozsądne gospodarowanie pieniędzmi. Przyszłość będzie się przed wami rysować dość optymistycznie. Dzień sprzyja także poznawaniu nowych ludzi i zdobywaniu przyjaciół. Możecie liczyć ponadto na rodzinę. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są konsekwentne i cierpliwe, a to sprzyja rozwiązywaniu pewnych nie cierpiących zwłoki zadań. Wasze pomysły na zarobek okażą się trafione. Tylko tak dalej! Sprawy miłosne także pójdą w dobrą stronę. Pomocny znak zodiaku teraz to Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi uparcie będę dążyły do realizacji swoich pomysłów. Wasz upór i konsekwencja zostaną nagrodzone, ale najpierw musicie zyskać poparcie pewnych wpływowych osób. Pokazujcie wszem i wobec wasze dokonania, a uznanie przyjdzie niebawem. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Zobacz wideo Czy multiwitamina daje efekty? [NaZdrowie]

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony skupią się dzisiaj na sprawach zawodowych. Dojdą do pewnych wniosków, które zmienią ich poglądy w kilku sprawach. Dotrą do informacji, które je nieco zdziwią. Po południu bądźcie czujni, bo łatwo będzie o zgubę. Sprzyjającym znakiem jest Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Przyszłość dobrze się zapowiada. Będzie wam dopisywało szczęście w sprawach finansowych o ile będziecie rozsądni w tych sprawach. Nie bądźcie zbytnio pazerni, a wszystko dobrze się ułoży. Potem najważniejsza będzie intuicja, która podpowie wam kierunek działania. Pomocne znaki to Baran i Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dziś spokojne, a nawet senne. Potrzebują naprawdę solidnego wypoczynku. Nie przejmujcie się opiniami innych, tylko zabierzcie za siebie. To czas, aby zadbać o swoje sprawy. Wieczór poświęćcie na hobby lub aktywny wypoczynek. Najlepsze chwile spędzicie z Rakiem.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki marzą już o wyjazdach i dalekich krajach. Na razie muszą zadowolić się tym, co jest możliwe. Ale czas wymaga także porządkowania rachunków i dokumentów, co nie jest specjalnie ekscytującym zadaniem. Pomocne okażą się Koziorożec i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom uda się dzisiaj spędzić dzień, tak jak lubią. Nie będą zbyt zajęte sprawami zawodowymi, za to znajdą czas na sprawy finansowe i podsumowanie miesiąca. Nie wydawajcie majątku na niepotrzebne rzeczy. Wieczorem za to czeka was miła niespodzianka. Sprzyja wam teraz zodiakalny Byk.

Horoskopy