Horoskop dzienny na czwartek 7 maja 2020 roku - Wagi niech trzymają nerwy na uwięzi, Lew może liczyć na pomoc Panny i Koziorożca...

Horoskop dzienny na czwartek 7 maja 2020 roku - obowiązki trochę was dzisiaj przytłoczą. Ale nie dajcie się i trzymajcie się planu. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą zadowolone z dzisiejszego dnia, ponieważ zmieni się ich sytuacja finansowa. I to na lepsze. Nie bądźcie tylko zbytnio uparci i dumni, zaczem warto okazać nieco zrozumienia dla siebie i innych. Po południu poczujecie, że czas na solidny wypoczynek. Teraz wreszcie może uda się wam coś ciekawego zorganizować.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj bardzo zaganiane, ale dość zadowolone z obrotu spraw. Nawet sam szef zwróci na was uwagę. Zatem wasze wysiłki zostaną zauważone. W sprawach miłosnych nastąpi pewien przełom. Uważajcie tylko, aby zaległe żale nie zmieniły waszego stanowiska w ważnej sprawie. Lepiej trzymać się tego co jest, a nie zaglądać w przeszłość. Pomocny znak to teraz Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj zaskoczone nowymi zawodowymi obowiązkami. Spróbujcie jednak podejść do tego spokojnie i racjonalnie. Złość niczego nie zmieni ani nie pomoże. Lepiej ponegocjować, aby uzyskać jak najlepsze warunki. Szczególnie pomocne będą osoby spod znaku Koziorożca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak są dzisiaj ciekawe ludzi i wydarzeń. Prawdę mówiąc, będą nawet szukać sensacji i plotek. Możecie przy tym ulec pewnym złudzeniom i niesprawiedliwie ocenić kogoś w najbliższym otoczeniu. Może warto go przeprosić? A sprzyjającym znakiem pozostają teraz Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą obowiązkowe, przejęte pracą, jak zawsze zresztą. Wasze ambitne plany na dzisiaj wymagają jednak współdziałania z innymi. Zdaje się, że będziecie musieli poprosić o pomoc przyjaciół. A ci pokażą że im na was bardzo zależy. Możecie liczyć w szczególności na wsparcie ze strony Panny i Koziorożca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj otwarte na nowe propozycje, nawet te co bardziej szalone. Wasza wrodzona cierpliwość i pracowitość przyniosą efekty, bez problemu uporacie się z każdym zadaniem. Macie dzisiaj zatem udany dzień, a wieczorem w dodatku czeka na was miła niespodzianka. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi muszą się dzisiaj oszczędzać i pilnować, aby nic nie zakłóciło im dnia. Nie pozwólcie zatem, aby poniosły was nerwy, gdy dotrą do was pewne informacje. A te osoby, które muszą zostać w domu, powinny zabrać się za ćwiczenia, aby nie wypaść z formy. Pomocny znak na dzisiaj to Panna.

Zobacz wideo Pobiegł maraton w ogródku. Wcześniej przebiegł 42 kilometry wokół łóżka

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj interesujący dzień. Ktoś zwróci się do was z prośbą, której nie możecie odmówić. Ale dzięki temu przeżyjecie coś ekscytującego. Ważna będzie wasza intuicja. Nie słuchajcie zatem plotek, tylko swojego wewnętrznego głosu. Macie okazję na spędzenie miłego w sumie dnia. A sprzyjającym znakiem jest dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj ambitne i szukają okazji, aby się wykazać. Postanowicie uporządkować zaległe sprawy. Dzień sprzyja też rozwiązywaniu spraw, które wreszcie staną się dla was jasne. A to za sprawą kogoś spod znaku Skorpiona. Pamiętajcie także, aby dzisiaj zadbać o swoje zdrowie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce muszą dzisiaj uporać się z pewnym trudnym problemem zawodowym. Nie pomoże wam jednak odwoływanie się do przeszłości. Patrzcie w przyszłość i szukajcie osób wam życzliwych, aby was wsparły. Możecie liczyć przede wszystkim na Byka i Pannę.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki poczują się dzisiaj pełne sił i dobrego humoru. Najlepszą porą będzie wczesne popołudnie. To wtedy zabierzecie się za co bardziej wymagające sprawy. Poszukajcie też wsparcia u życzliwych znajomych. Macie po swojej stronie sympatycznego Raka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj zajęte planowaniem urlopu i podróży, chociaż to na razie niełatwe. Póki co, skupicie się na marzeniach, a działania odłożycie na później. Posłuchajcie także pomysłów, które ktoś wam przedstawi. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskopy