Horoskop dzienny na piątek 8 maja 2020 roku - Bliźnięta przyjaźnie nastawione do świata, Lew podejmie sie ambitnych zadań

Horoskop dzienny na piątek 8 maja 2020 roku - czas na pomyślenie o weekendzie. To już za parę godzin.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj twórcze i przebojowe. Wymyślą bądź wykonają coś naprawdę niecodziennego. Zadziwią nawet szefa. A to niełatwa sprawa. Wieczorem wpadną w nieco mroczny nastrój. Sprzyjające znaki to Rak i Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają ogromną potrzebę ciszy i spokoju. A tutaj trzeba jeszcze przetrwać piątek w pracy. W dodatku, ktoś ze współpracowników bardzo was zirytuje. Możliwe, że i wy nie jesteście bez winy. Sprzyjają wam Lew i Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta okażą się dzisiaj uparte i samodzielne. Nie będą chciały żadnych rad i pomocy. I żadnego wtrącania się. Ich plan na dzisiaj to skupić się na sobie i swoich celach. Może wtajemniczą w swoje plany Lwa lub Pannę. Mogą liczyć na ich dyskrecję.

Zobacz wideo Kapusta ma tyle samo witaminy C, co cytrusy! Samo zdrowie

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki, zdaje się, potrzebują gotówki, bo rozglądają się za osobami, które są im winne pieniądze. Dadzą im do zrozumienia, że teraz czas na spłatę. Nie przesadzajcie potem z wydatkami, a i gry losowe nic wam nie dadzą. Sprzyjające znaki to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew jakiś dzisiaj niespokojny. Nie może usiedzieć na miejscu. Trochę spraw do załatwienia na mieście to będzie pretekst do wcześniejszego wyjścia z pracy. Nie przejmujcie się zbytnio zasłyszanymi opiniami, nie mają żadnego wpływu na wasze życie. Pomocne znaki to Byk i Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czują, że czas na zmiany w pracy, a może nawet na awans. Tak czy owak, aspirują na pewne ciekawe stanowisko. Dużo będzie przy tym deliberowania. Macie jednak zwolenników wśród osób, którym kiedyś sami pomogliście. Sprzyjają wam Baran i Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi spędzą dzień pracowicie. Wezmą na siebie sporo spraw, nawet nie swoje. Popołudnie zapowiada się ciekawie, bo jesteście umówieni "na mieście", gdzie zawsze też macie szansę poznania kogoś nowego. A dawno nic się nie działo ciekawego w waszym życiu. Sprzyjają wam Lew i Baran.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj dzień, w którym przyjdzie im zarządzać dużym projektem. Wszyscy są ciekawi, jak sobie poradzą. Będziecie musieli wykazać się nie lada zdolnościami. W razie czego, idźcie po pomoc do Panny lub Koziorożca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są pod presją, więc muszą się skupić na pracy i zadaniach. Oby problemy się nie rozrosły. Ciężko będzie wtedy nadrobić stracony czas. A i straty wzrosną. Trzymajcie się jednak i bądźcie dobrej myśli. Niedługo wszystko się wyjaśni.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce, zdaje się, czeka większa wypraw do sklepów. Planują kupić coś większego, a najlepiej na zakupy zabrać kogoś do pomocy. Może to być Byk albo Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki powinny się dzisiaj skupić, bo łatwo mogą coś przeczyć. Taki dzień. Na szczęście - za chwilę weekend. Zajmijcie się już teraz planami. Zdążycie wtedy z realizacją pomysłu na niebanalnych wypad. Pomocne znaki to Panna i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dzisiaj jest dzień dobry na załatwianie spraw finansowych. Możecie na tym zyskać, jeśli tylko nie ulegniecie pierwszym namowom. Poczekajcie na lepszą ofertę. Zdobędziecie także kilka informacji, które okażą się pomocne Sprzyjają wam Skorpion i Koziorożec.

Horoskopy