Horoskop dzienny na sobotę 9 maja 2020 roku - Wodnik niech uważa na siebie, Ryby będą się dobrze bawić...

Horoskop dzienny na sobotę 9 maja 2020 roku - cieszmy się wiosną! Warto zadbać o zdrowie i kondycję na świeżym powietrzu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie powinny dzisiaj zamartwiać się pewnymi sprawami. Możecie wyolbrzymiać trudności, a to będzie całkiem niepotrzebne. Nie miejcie do nikogo pretensji, że tak się dzieje. Wszystko dzisiaj zależy od was. Pomocne znaki zodiaku to Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki pomyślą dzisiaj tylko o dobrym wypoczynku. Dzień będzie ciekawy i pełen niespodziewanych zbiegów okoliczności.  Nic tylko korzystać z przychylności gwiazd. Nawet w sprawach sercowych nastąpi pewna odwilż. Sprzyjające znaki zodiaku teraz to Rak oraz Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dla Bliźniąt dzień zacznie się nie najlepiej. Poczujecie się lekceważeni lub atakowani. To oznacza, że na siłę zaczniecie szukać wroga. Całkiem niepotrzebnie. Potrzebujecie tylko więcej ciepła i troski. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają dzisiaj szczęście do ludzi. Będą uważne i wyrozumiałe, ale i inni spojrzą na nie w przyjazny sposób. Dzięki temu dzień będzie można zaliczyć do udanych. Popołudnie sprzyja sprawom miłosnym. Może niektórzy z was udadzą się na randkę? Kto wie. A pomocne dziś znaki to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom nie będzie się dzisiaj specjalnie dobrze wiodło, niestety. A to wszystko przez to, że od rana zaczną krytykować wszystko i wszystkich. Pamiętajcie, że łatwo wtedy o niesprawiedliwą ocenę. Na szczęście wieczorem wszystko się unormuje i powróci wam dobry humor. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mogą rano pokłócić się z kimś właściwie o drobiazgi. Przez to niepotrzebnie zaognicie swoje kontakty z pewnymi przyjaciółmi. Nie przesadźcie z reakcjami. Warto też ważne sprawy przełożyć na popołudnie. To wasz dobry czas. Pomocą służą Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj czas na rozmyślania i przez to zaczną znajdować nieistniejące przeszkody. Ci, którzy nie przejmą się dzisiaj uwagami innych, będą przynajmniej w dobrym humorze. Nie warto słuchać złośliwców. Wieczorem zajmijcie się swoim artystycznym hobby. Trzymajcie się blisko pomocnej Panny oraz Ryb.

Zobacz wideo Co robić w czasie domowej izolacji, gdy trwa pandemia?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj zadowolone, bo uda im się pozbyć części męczących obowiązków. Poczują, że świat jest piękniejszy niż im się ostatnio wydawało. To czas na oddech. Nie przesadźcie tylko z ostatecznymi decyzjami. Najpierw pomyślcie. Możecie poradzić się Lwa oraz Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są bardzo dzisiaj rozemocjonowane. Ktoś przyniesie nowe wiadomości, albo znajdziecie nowych znajomych, z którymi łatwo się zaprzyjaźnicie. Dotrą do was zatem nowe informacje, które wymagać będą działania. To nie tylko plotki, ale fakty, którym trudno zaprzeczyć. Dobrze, że potraficie sobie radzić w takich momentach.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce chcą dzisiaj nadrobić kulturalne zaległości. Już od dawna odkładają na półkę ciekawe książki i filmy, które pragną obejrzeć.Teraz mogą wreszcie poświęcić się tego typu przyjemnościom. Ponadto uważajcie teraz na wygłaszane opinie, aby kogoś nie urazić. Trzymajcie się blisko przyjaznego Byka.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dość dzisiaj niezdecydowane. Przez swoje roztargnienie mogą zapomnieć o ważnych zobowiązaniach. Nie podejmujcie też istotnych decyzji pod wpływem chwili. Poczekajcie aż wszystko się unormuje i zyskacie jaśniejszy pogląd na sprawę. Możecie liczyć na wsparcie ze strony zodiakalnego Byka oraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj chętne do eksperymentowania i szukają pomysłu na nowe hobby. Chcą dzisiaj trzymać się z daleka od domowych obowiązków i spędzić ciekawie czas. Łatwo będzie też teraz o zguby, bo nie jesteście zbyt uważni. Trzymajcie się blisko przyjaznych osób. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Lew.

Horoskopy