Horoskop dzienny na niedzielę 10 maja 2020 roku - Byki mają sympatyczny dzień, Raki energiczne i chętne do działania...

Horoskop dzienny na niedzielę 10 maja 2020 roku - cieszcie się spokojną, rodzinną niedzielą.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany dzisiaj będą trochę nie w sosie. Postarajcie się omijać znajomych, którzy ciągle narzekają, bo to może zepsuć wam humor jeszcze bardziej. Lepiej skupić się na najbliższych planach i ułożyć je sobie porządnie. Wszystko wtedy nabierze innych barw. Pomocną dłoń może wyciągnąć ktoś spod znaku Koziorożca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki od rana będą zajęte wymyślaniem, co by tutaj zmienić w najbliższym otoczeniu. Może nawet zdecydują się na przemeblowanie domu, byleby coś się tylko zmieniło. Dzisiaj to także czas na sprawy zdrowia i urody. Sprzyja wam Panna, Koziorożec i Lew.

Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Nie przesadzajcie dzisiaj z martwieniem się o innych. Zajmijcie się może swoim ulubionym hobby, a kłopoty zostawcie za sobą. Nie wszystko jest takie złe, na jakie wygląda. Humor poprawi wam dobry obiad. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj dość energiczne, a nawet przytłaczające. Będą chciały rozkazywać innym członkom rodziny i w ogóle szarogęsić się. Oj, bo dojdzie do kłótni. Lepiej posłuchajcie, co wam radzi rozsądny Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie za bardzo będą się dzisiaj chciały angażować w większe wydarzenia. Będą wolały raczej skupić się na sobie i swoich przemyśleniach. Dzień sprzyja spokojnemu odpoczynkowi i przyglądaniu się wiosennej przyrodzie. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzisiaj Panny zakończą pewne nieporozumienia, które zatruwały im humor przez ostatnie dni. Macie szczęście, że ktoś zabierze się za działanie. To będzie realna pomoc dla was. Wieczorem odzyskacie znowu obre samopoczucie. Pomocne znaki to teraz Baran i Koziorożec.

Zobacz wideo Pobiegł maraton w ogródku. Wcześniej przebiegł 42 kilometry wokół łóżka

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom humor będzie dzisiaj dopisywał cały dzień, a w dodatku czekają je dobre wiadomości. Na wasze decyzje wywrą spory wpływ wspomnienia i emocje sprzed lat. Coś was bardzo poruszy. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak i Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj przyjazne i dobrze nastawione do świata. Staną się inicjatorem różnych przedsięwzięć i rodzinnych spotkań. Tylko w południe uważajcie, aby nie stracić cierpliwości na chwilę. Wsparcia udzielą wam Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają ochotę na nowe przeżycia i znajomości. Odświeżą stare znajomości, ale też poszukają nowych kręgów znajomych i nie będą się nudzić. Uważajcie tylko na pewne sprawy sercowe i nie wplątujecie się w kłopoty. Pomocny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce maja dzisiaj ciekawy dzień. Nie będziecie leniuchować tylko zabierzecie się z energią za różne ważne sprawy. Niektóre nawet przyniosą wam sukcesy finansowe. Nie zapomnijcie zatem o dzisiejszych pomysłach. Sprzyjają wam dzisiaj Barany.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nie powinny dzisiaj zajmować się sprawami zawodowymi, bo niepotrzebnie zepsują sobie dzień. Potem pewne wiadomości poprawią wam humor na dłużej. Zatem nie popadajcie na duchu, jeżeli rano coś będzie wyglądać nie najlepiej. Sprzyjający znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby pogrążone są dzisiaj w marzeniach. Senny nastrój rano spowoduje, że trudno wam będzie "wystartować", ale potem nabierzecie nieco energii. Niektóre pomysły na spędzenie dnia okażą się całkiem udane. Sprzyjają wam osoby spod znaku Skorpiona oraz Barana.

Horoskopy