Horoskop dzienny na poniedziałek 11 marca 2020 roku - Barany pomysłowo wyjdą z kłopotu, Lew spotka kogoś, kto zaważy na ich karierze...

Horoskop dzienny na poniedziałek 11 marca 2020 roku - czas zacząć poważnie myśleć o karierze zawodowej.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baran ma od rana pewien problem do rozwiązania. Dlatego też musi się skupić i zabrać za działanie, aby uniknąć niepomyślnych konsekwencji. Uważajcie, aby nie zapomnieć o czymś ważnym. Na szczęście, jesteście dzisiaj pełni pomysłów. A w kłopotach pomoże wam Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki szukają dzisiaj silniejszych przeżyć. Dość mają codzienności, pragną przygód i wolności. Dlatego też poszukają okazji do zmiany codziennej rutyny i podejmą dość ryzykowną decyzję. Ale uważajcie, bo przesada może przynieść wam kłopoty.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta nie będą dzisiaj uchylać się od odpowiedzialności. To dzień analiz i podsumowań. Możecie liczyć na pomoc ze strony ludzi starszych, a więc doświadczonych. A także wpływowych. Pomocy udzieli wam osoba spod znaku Koziorożca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak zajmuje się dzisiaj sprawami finansowymi. Uważajcie jednak przy ocenie ludzi, aby nie patrzeć tylko na pozory. Nie tylko zasoby finansowe są ważne. Podejmujcie dzisiaj decyzje z rozwagą. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj szansę na rozwój kariery zawodowej dzięki pomocy kogoś wpływowego. Spotkają osobę, która może zaważyć na ich przyszłości. Wiele radości przysporzy im wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna ma dzisiaj udany dzień. Dzięki dobrym kontaktom z ludźmi pewien problem rozwiąże się niemal sam. Macie też okazję poznania pomysłów kogoś mądrego, a jego opinie okażą się dla was ważne i interesujące. Dzisiaj powinniście też uśmiechać się więcej niż zwykle, a dzień przyniesie wam wiele dobrego.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi skoncentrują się dzisiaj na nadrabianiu zaległości w pracy. Zajmą was poważne służbowe lub urzędowe sprawy. Uważajcie na drobiazgi, bo są teraz bardzo ważne. Spotkajcie się z przyjaciółmi i zajmijcie sprawami zdrowia i urody. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest Panna.

Zobacz wideo Bakłażan, czyli gruszka miłości! Dlaczego jest taki zdrowy?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony uznają, że czas na podsumowanie wydatków i zaplanowanie oszczędności. Nie skupiajcie się jednak zanadto na drobiazgach. Dzień sprzyja także miłym spotkaniom z przyjaciółmi. Nie pokłóćcie się wieczorem z kimś z domowników. Przychylne są wam Panny.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj udany dzień. Czeka was wiele zadań. Bądźcie jednak gotowi na nagłą zmianę planów. Wtedy wszystko uda się ogarnąć bez większego trudu. Możecie liczyć na ciekawe pomysły kogoś z najbliższego otoczenia. Pomocny znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj nastawione pozytywnie do świata. Dzień sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości i uczeniu się czegoś nowego. Być może uzyskacie pomoc od kogoś znacznie młodszego, po kim nie spodziewacie się takiej dojrzałości. Pomocny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj poważne i skupione na zadaniach. Będziecie przy tym punktualni i odpowiedzialni. Nie zapomnicie o rachunkach i innych ważnych terminach. Dzień sprzyja także sprawom domowym. Trzymajcie się blisko pomocnego Byka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są pewne siebie i swoich racji. Okażą się pełne energii przez cały dzień. Nawet wieczorem będą miały jeszcze siłę do zabawy. Będziecie się też dzisiaj angażować w sprawy pomocy innym ludziom i pamiętać o osobach pokrzywdzonych przez los. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskopy