Horoskop dzienny na wtorek 12 maja 2020 roku - Koziorożce czeka dzień pełen sukcesów, Strzelce teraz wyjątkowo uparte...

Horoskop dzienny na wtorek 12 maja 2020 roku - wiosna w pełni. Cieszmy się przyrodą.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj nastawione na słuchanie innych i udzielanie pomocy słabszym. Okażą się nieco zdziwione, gdy usłyszą od kogoś o pewnych wydarzeniach. Dzisiaj jednak nie są chętne do ryzykownych przedsięwzięć. Wieczorem otrzymacie ciekawą informację. To będzie nie lada niespodzianka.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj rozdyskutowane i rozplotkowane, mają bowiem okazję do udziału w większym spotkaniu. Zdobędziecie ciekawe i pomocne informacje, czas zatem zaplanować kolejny krok w waszej karierze. Dzień sprzyja nowym pomysłom. Pomocny znak to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są obowiązkowe i zajęte podsumowaniami. To czas oglądania rachunków i planowania przyszłości. Najlepszą porą okaże się popołudnie. To wtedy pojawią się osoby, na które możecie liczyć w każdej sprawie. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Lew.

Zobacz wideo Czy wysokie temperatury na wiosnę pomogą w walce z koronawirusem?

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki spłacą dzisiaj swoje długi, a przynajmniej te najpilniejsze i spojrzą z optymizmem w przyszłość. Wiara we własne siły i możliwości bardzo im teraz pomoże. Ktoś będzie zachwycony ich zachowaniem. Sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj spokojne, a nawet senne. Zajmą się sprawami, które nie wymagają żadnego pośpiechu. Dzień upłynie wam na zajmowaniu się prostymi i łatwymi sprawami. Kłopotów pomoże wam uniknąć intuicja, podpowiadając najlepsze rozwiązanie. Wieczorem czas na oddech.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj otwarte na poglądy innych i chętnie zaangażują się w sprawy swoich przyjaciół. Wysłuchają ich opowieści i postanowią działać. Przyda się wasza pomoc. A wieczór poświęćcie na wypoczynek, najlepiej w towarzystwie pomocnej Ryby i wesołego Wodnika.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga musi dzisiaj skupić się na swojej karierze. Wykaże się przy tym kompetencjami i odpowiedzialnością. To dobrze, bo czas wziąć sprawy w swoje ręce. Nie zapomnijcie jednak o rozwadze. Posłuchajcie, co ma wam do powiedzenia przyjacielski Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom sprzyja dzisiaj szczęście. Mogą liczyć na korzystne zbiegi okoliczności i nie będą musiały specjalnie się wysilać, aby odnieść sukces. Na razie jednak nie rozgłaszajcie informacji o swoich prywatnych sprawach. Pomocny znak to teraz Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce wykażą się dzisiaj uporem, w dodatku będą nieco podejrzliwe. Z tego powodu trudno jest teraz z nimi współpracować. Nie przesadźcie z humorami, ale pokażcie, że potraficie kierować się logiką i rozsądkiem. Pomocny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj uprzejme i przyjaźnie nastawione do świata. Ale to także dzień waszych sukcesów. Spodziewajcie się, że wasze starania przyniosą wreszcie odpowiedni skutek. Musicie tylko współpracować z innymi i nieco ustąpić. Przyda się trochę dyplomacji. Pomocny znak to Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik jest teraz dość zapracowany. Wykaże się dzisiaj systematycznością i odpowiedzialnością. Dzień sprzyja też nadrabianiu zaległości w kontaktach z ludźmi. Ktoś ważny dla was czeka na  telefon i wieści. Wieczór za to należy poświęcić na sprawy zdrowia i urody.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają przed sobą dzień sukcesów towarzyskich. Mimo że wasze pomysły na spędzenie dnia będą nieco szalone, to i tak zyskają poklask. Dzień sprzyja też nawiązywaniu nowych znajomości. Nie zapomnijcie o wysłaniu pilnych mejli. A pomocny znak to Waga.

Horoskopy