Horoskop dzienny na środę 13 maja 2020 roku - Skorpion snuje niezwykłe plany, Ryby załatwią zaległe sprawy...

Horoskop dzienny na środę 13 maja 2020 roku - szczęście dzisiaj będzie sprzyjać wielu osobom. To czas na załatwienie zaległych spraw

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają w sobie dzisiaj sporo niepokoju. Ale w końcu otrzymają dobre wieści i dzięki temu będą mogły zabrać się za pewne ważne sprawy. Dzień sprzyja także spotkaniom w gronie rodzinnym. Wieczorem wreszcie porządnie odpoczniecie. Nie wchodźcie jednak w spory z kimś z najbliższego otoczenia. Pomocny znak na dzisiaj to Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mogą się dzisiaj z kimś pokłócić. Taki mają dzień, że trudno jest im zrozumieć innych. Uważajcie jednakże na cudze sekrety. Łatwo dzisiaj o pomyłki albo o zdradzenie informacji, które was nie dotyczą. Popołudnie za to pełne niespodzianek. Dzisiaj czeka was powodzenie w miłości. A sprzyjający znak zodiaku to Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają przed sobą spokojny i udany dzień. Dzięki swojej przedsiębiorczości załatwicie wiele zaległych spraw. Potem czeka was też szczęście w miłości. Nie przesadzajcie tylko z pewnością siebie. Sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Zobacz wideo Czy cytrusy to najlepsze źródło witaminy C? [NaZdrowie]

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie mają co narzekać dzisiaj na szczęście. Sprzyjające im osoby będą się o nich mocno troszczyć. Po południu powinniście jednak uważać i nie szarżować zanadto, szczególnie za kierownicą. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie powinny dzisiaj wierzyć plotkom. Nie szukajcie wokół tajemniczych znaków, ale patrzcie na wszystko trzeźwym okiem. Ogarnie was teraz bowiem nastrój nieco mistyczny. Ale to przejdzie. Sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj roztargnione i senne. Dopiero południe przyniesie im zmianę nastroju i zyskają nieco energii, aby uporać się z nadchodzącymi sprawami. Spojrzycie na świat bardziej optymistycznie. Sprzyjający znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi od rana są roztargnione i niepewne siebie, a to nie sprzyja załatwianiu spraw, które czekają na zakończenie. Jak już wreszcie się z nimi uporacie, oddacie się ulubionym zajęciom. Uznacie, że teraz czas na przyjemności. Pomocny znak to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony bardzo ambitne i szukające możliwości nauczenia się czegoś nowego. Może oddacie się ulubionemu hobby, albo zapiszecie na jakieś kursy. W każdym razie dzień sprzyja nauce. Wykorzystacie okazję, aby poznać coś lub kogoś niezwykłego. A sprzyja wam teraz Ryba.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dobrze dzisiaj się będzie działo. Postanowią zrobić coś, co powiększy ich zasoby i uda się im to znakomicie. Będziecie się zastanawiać, co powinniście zrobić dla swojej przyszłości. Pomyślicie o pewnych inwestycjach. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Rak albo Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie mają co narzekać na powodzenie. Czeka je udany dzień, a nowe znajomości okażą się niezwykle inspirujące. Dzień sprzyja także służbowym sprawom, które uda się pomyślnie załatwić. Pomocny znak zodiaku teraz to Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą udany dzień. Ale początkowo trudno im będzie skupić się na tym, co ważne. Ciągle jednak ktoś będzie wam przeszkadzał i zajmował wam czas swoimi sprawami. Dopiero wieczór będzie dość spokojny. Szczególnie przychylny okaże się Rak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka interesujący dzień, dostaną bowiem korzystne finansowo propozycje, nad którymi zaczną się poważnie zastanawiać. Popołudnie okaże się miłe, a towarzystwo ciekawe. Zatem macie kilka miłych chwil przed sobą, a przyjazny znak na dzisiaj to Wodnik.

Horoskopy