Horoskop dzienny na czwartek 14 maja 2020 roku - Raki będą łagodzić kłótnie, Panny zajmą się swoimi finansami...

Horoskop dzienny na czwartek 14 maja 2020 roku - dzień w zasadzie udany, postarajcie się jednak o więcej luzu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają teraz spokojny dzień i spędzą go na osobności. Potrzebują chwili, aby poczytać książkę lub obejrzeć zaległe programy. Nie słuchajcie dzisiaj plotek. Warto też zając się ulubionym hobby. Wieczór najlepiej poświęcić na szczerą rozmowę, przede wszystkim ze Strzelcem.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są teraz dość niespokojne i niełatwo będzie im się odprężyć. Nawet na randce, jeżeli zaplanowały taką na dzisiaj. Dzień sprzyja też sprawom zawodowym i to dalekosiężnym. Teraz macie szansę na pewien sukces. Pomocny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta postanowią dzisiaj zrobić większe zakupy do domu. Zajmą się czymś, co ożywi najbliższe otoczenie, balkonem albo ogródkiem. Warto dzisiaj poszukać najlepszych okazji. Szczególnie pomocne będą osoby spod znaku Lwa. Posłuchajcie ich rady.

Zobacz wideo Jedzmy rzeżuchę nie tylko od święta! Wzmacnia włosy i zawiera dużo witaminy C

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą teraz dużo rozmawiać i negocjować. Maja za zadanie rozstrzygnąć pewne spory i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Współpracownicy domagać się będą waszego zdania. A przyjaznym znakiem jest na dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą chciały przekonać najbliższych do swoich planów. Roztoczą wizję przyjemnego spędzania czasu i odpoczynku. Potrzebujecie nieco cierpliwości, aby pokonać czyjeś opory. Nieoczekiwanie ktoś młody stanie po waszej stronie. Pomocnym znakiem będzie Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie powinny dzisiaj zapominać o oszczędnościach. Uważajcie przy tym, aby nie pomylić się przy płaceniu i nie wywoływać niepotrzebnie sprzeczek. Domowe sprawy będą dzisiaj najważniejsze, zatem skupcie się na rodzinie. Pomocnym znakiem jest teraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj nastawione na poważne rozmowy i rozwiązywanie rodzinnych problemów. Jeżeli zachowacie się rozsądnie, wszystko dobrze się ułoży. Nawet w miłości osiągnięcie dzisiaj pewne sukcesy. Musicie jednak trochę ustąpić. Pomocny znak na dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony okażą się pewne siebie i usposobione przychylnie do otoczenia. Będziecie twardo, a jednocześnie uczciwie negocjować i znajdować rozwiązania. Dzięki temu pewna trudna sprawa okaże się w gruncie rzeczy dość prosta i łatwa do opanowania. A pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj zmęczone hałasem i gadatliwością niektórych osób. Będą szukać spokoju i pewnego odosobnienia, aby odpocząć i nabrać sił. Zwolnienie tempa na jeden dzień to jeszcze nie dramat. Za sobą macie kogoś spod znaku Ryb.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj ochotę na rozmowy z przyjaciółmi i wysłuchanie najnowszych plotek. Poszukają pomysłów na zyskowne przedsięwzięcia i sami postanowią coś zrobić w tym kierunku. Trzymajcie się blisko pomocnych Bliźniąt. Mają dla was ciekawe informacje.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj wielką chęć na zajęcie się swoim hobby i na nieco luźniejszy niż zwykle plan dnia. Uporają się zatem z najważniejszymi zadaniami w pracy, a potem nieco zwolnią. Po południu przyjdzie natchnienie, szczególnie do tych Wodników, którzy mają artystyczne ambicje. Pomocny znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj pełne nowych i zaskakujących pomysłów. Czekaja was pewne niespodzianki, ale z pewnością przyjemne. Nie okazujcie tylko zazdrości, ani też nie słuchajcie plotek. Ktoś zaprosi was w ciekawe miejsce. A sprzyja wam dzisiaj Lew. Pomocne znaki to teraz Baran oraz Wodnik.

Horoskopy