Horoskop dzienny na piątek 15 maja 2020 roku - Wodniki planują weekend, Ryby zaangażowane w pracę...

Horoskop dzienny na piątek 15 maja 2020 roku - czas na planowanie weekendowych zajęć. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają przed sobą sprawy, które będą wymagać cierpliwości i wytrwałości. Ale nie martwcie się, macie też trochę szczęścia i spokojnie sobie poradzicie. Ważne sprawy najlepiej załatwiać już od rana. Przyjaciele przyniosą wam też nowe, ciekawe wiadomości. Sprzyjającym znakiem zodiaku są Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki powinny rano uważać, aby nie pokłócić się z najbliższymi. Ktoś lub coś bardzo was zirytuje. Ale potem dzień pobiegnie innym torem i okaże się całkiem udany. Będziecie pewni siebie i bardzo przedsiębiorczy. Spróbujecie nowych dróg i odpowiecie na wyzwania. Sprzyjają wam Panna i Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są od rana senne i nieco zagubione. Trudno będzie im się skoncentrować na pracy. Możliwe nawet, że coś tam pomylą lub o czymś zapomną. W południe wróci wam koncentracja i będziecie mogli odkręcić to, co się nie udało. Popołudnie to już ciekawe spotkania i dobra zabawa. A czas najlepiej spędzić dzisiaj z Baranem.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą miały dość niespokojny dzień. Uważajcie na swoje nerwy i nie dajcie się ponieść im w czasie dyskusji. Poranki nigdy nie były waszą mocną stroną. Możecie tym dzisiaj zrazić do siebie współpracowników. Dopiero później poprawi się wam nastrój. Sprzyjającym znakiem są teraz Ryby.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew będzie dzisiaj nadrabiał zawodowe obowiązki, które zresztą wypełni śpiewająco. Dzięki temu podniesie swój prestiż w pracy. Będzie odpowiedzialny i pracowity, a otoczenie wyjątkowo to doceni. Czekają was też wydarzenia towarzyskie, zatem przygotujcie nową kreację. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest na dzisiaj Wodnik.

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom sprzyja dzisiaj wyjątkowe szczęście. Szybko uporają się z zawodowymi sprawami i rozpoczną przygotowania do weekendowego odpoczynku. Poświęcicie także sporo czasu na domowe obowiązki. Ale dzięki temu poczujecie, że panujecie nad otoczeniem. Wszystko będzie lśniło przed sobotą. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Koziorożec.

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Waga jest ożywiona i rozdyskutowana. I to przez cały dzień. Tematem będą przede wszystkim sprawy zawodowe, ale także w życiu uczuciowym wiele się będzie teraz działo. Możliwe, że ktoś zaproponuje wam weekendowych wyjazd. Sprzyjającymi znakami zodiaku są Byki i Bliźnięta.

Zobacz wideo Pandemia vs środowisko. Nieoczekiwane efekty dystansu społecznego i wątpliwości ekspertów

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj rozmowne i pełne humoru, a zabawne historyjki same będą przychodzić im do głowy. Przy okazji zajmą się jednak także sprawami finansowymi, a zatem będą myśleć nie tylko o anegdotach. Możliwe też, że zaszalejecie na zakupach. Pomocnym znakiem są teraz Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają przed sobą imprezę rodzinną, na którą od dawna czekały. To będzie interesujący dzień. A najważniejsze sprawy postarajcie się załatwić rano, aby potem mieć czas na przygotowania. Dzisiaj humor wam dopisuje, w energii nie zabraknie. Sprzyjające znaki to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzień okaże się naprawdę interesujący. Nie będziecie narzekać na nudę. W pracy to będzie dzień posumować. Spojrzycie na swoją drogę zawodową z pewnej perspektywy i powiecie sobie, że nie jest tak źle. Macie pewne dokonania, jesteście doceniani przez przełożonych. Czas teraz o zajęcie się też swoimi potrzebami. Pomocny znak to dzisiaj Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zaczną dzień nieco niespokojnie. Najpierw pojawią się sprawy do załatwienia, których się nie spodziewaliście, a potem ktoś was zdenerwuje swoimi żądaniami. Dopiero południe przyniesie zmianę nastroju. Teraz skoncentrujecie się na planowaniu weekendu i spotkań z przyjaciółmi. Sprzyjają wam teraz Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj wyjątkowo spostrzegawcze i skoncentrowane na zadaniach służbowych. Ważne będą dzisiaj także spotkania i rozmowy z przyjaciółmi, którzy zaproszą je do wspólnego spędzania wieczoru. Macie kilka zadziwiających propozycji na zabawę i uda wam się wciągnąć w nią innych. Czeka was fascynujący czas. Sprzyjającym znakiem są Bliźnięta.

Horoskopy