Horoskop dzienny na sobotę 16 maja 2020 roku - Raki zajęte domem, Byki chcą się wyrwać gdzieś w świat...

Horoskop dzienny na sobotę 16 maja 2020 roku - czeka was piękna sobota, wykorzystajcie ten czas na relaks na świeżym powietrzu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą zajmować się więcej niż zwykle sprawami innych. Skoncentrują się na słuchaniu o problemach innych osób i uznają, że czas na działanie. Będziecie chcieli mieć pełną kontrolę nad sytuacją, aby skutecznie pomagać. Macie dzisiaj po swojej stronie przyjazne Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dość domowej rutyny i powtarzających się takich samych dni. Marzą o egzotycznych podróżach i zaczną też szukać okazji do spotkań w wesołym towarzystwie. Wasze pomysły będą się dość odważne i w dzisiejszych czasach trudne do realizacji. Ale warto spróbować. Najlepszy dla was znak zodiaku na dziś to Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają zaplanowany dzień, ale pewne wydarzenia spowodują, że zaczniecie szybko je korygować. Ale nie przesadzajcie z myśleniem o pracy, ważny jest także wypoczynek. Posłuchajcie rady pewnej starszej osoby. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj zajęte sprawami rodzinnymi. Na szczęście wszystkie trudne problemy na dzisiaj okażą się w gruncie rzeczy mniej uciążliwe, niż początkowo myśleliście. Zatem dzień przyniesie wam dobry humor. Jeżeli będziecie konsekwentni, zyskacie nie tylko uznanie domowników ale i zdobędziecie to, o czym marzyliście. Pomocne znaki zodiaku to Strzelec i Koziorożec.

Zobacz wideo Popularny w dietach odchudzających seler ma też działanie... odmładzające!

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają przed sobą ciekawy dzień, szczególnie popołudnie, gdy okaże się, że mogą liczyć na przyjaciół. Dzień sprzyja także pewnym przemyśleniom i dyskusjom na poważniejsze tematy. Macie szansę na spełnienie niektórych pragnień. Pomocnym znakiem będzie dzisiaj Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zajmą się sprawami rodziny, której trzeba będzie doradzić i pomóc. Możecie też liczyć przy tym na pomoc całkiem obcych osób. Dzień sprzyja także wyjaśnianiu nieporozumień. Jeśli zatem macie z kimś na pieńku, porozmawiajcie z nim o tym. Pomocny znak zodiaku to Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi do są dzisiaj nadwrażliwe i łatwo je będzie obrazić i zranić. Trzymajcie się zatem z dala od osób, które są wam nieżyczliwe. Poprawcie sobie humor czymś smacznym, a pogoda ducha być może wróci. Ale nie martwcie się na zapas. Sprzyjającym znakiem jest teraz Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj pogodne, wesołe, pełne werwy. Będziecie szukać okazji do rozrywek i odpoczynku na świeżym powietrzu. Popołudnie za to sprzyja poważniejszym przemyśleniom i działaniu. Dzięki waszej inicjatywie coś się zmieni w waszej rodzinie na lepsze. Sprzyja wam dzisiaj Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj trochę niespokojne, ale nie okazują tego. Szukają okazji do ciekawego spędzenia czasu poza domem. Szczególnie popołudnie pełne będzie ciekawych wydarzeń. Może znajdziecie niespodziewanie nowe hobby, które będzie was cieszyć. Poświęcicie też czas na sprawy rodzinne.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce skoncentrują się dzisiaj na rozmowach i, co tu dużo mówić, na plotkowaniu. Będą chciały przeforsować swoje zdanie i nie dadzą się przekonać do dziwnych interesów. Warto też dzisiaj pomyśleć o swoim hobby. Odpocznijcie i zregenerujcie siły. Sprzyja wam teraz Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj wyjątkowo leniwe i marzą tylko o spokoju. Wymigają się od wszelkich domowych obowiązków i zabiorą za swoje sprawy. Nie wchodźcie dzisiaj w niepotrzebne dyskusje. Zajmijcie się swoim ulubionym hobby i ochłońcie. Pomocnym znakiem są Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby odważnie zabiorą się za rozwiązywanie problemów rodzinnych. Będą dzisiaj zdecydowane i silne, raczej nie pozwolą sobie dmuchać w kaszę. Po południu poświęcą się sprawom zdrowia i urody. Czas na fryzjera lub kosmetyczkę. Pomocnym znakiem jest dzisiaj Baran.

Horoskopy