Horoskop dzienny na poniedziałek 18 maja 2020 roku - Koziorożce szukają nowych znajomości, Lwy zajmą się sprawami urzędowymi...

Horoskop dzienny na poniedziałek 18 maja 2020 roku - wiosna w pełni, korzystajcie ze słońca ile się da.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zrobią dzisiaj sporo z tego, co zaplanowały, szczególnie z tych spraw, które dotyczą zdrowia i urody. Dzień sprzyja tym, którzy są energiczni i zdecydują się działać. Macie zresztą całkiem dobry nastrój i zdecydujecie się na trudne przedsięwzięcia bez wahania. Pomocny znak zodiaku to Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie uciekną przed obowiązkami. Ktoś przypomni im o złożonych obietnicach. Będą też się zastanawiać nad zakresem obowiązków i postanowią wyjaśnić pewne sprawy. Ale w końcu podejmą wyzwanie. W gruncie rzeczy jednak dzień okaże się udany i osiągną spory sukces. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta szukają dzisiaj spokoju i czasu na swoje prywatne sprawy. Nie macie dzisiaj specjalnie ochoty ona opowiadanie o nich na większym forum, skupicie się raczej na własnych przemyśleniach. Łatwo jednak nawiążecie dzisiaj relacje emocjonalne. Można nawet powiedzieć, że czeka was szczęście w miłości. Korzystajcie z dobrego czasu.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są energiczne i chętne do działania, szczególnie w sprawach finansowych. Okażą się na tyle cierpliwe, żeby zakończyć z sukcesem pewne długo ciągnące się za nimi sprawy. Popołudnie to dobry czas na spotkanie z dawno nie widzianymi znajomymi. Macie po swojej stronie przyjazne Ryby, nie słuchajcie narzekań Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są w dość dobrym nastroju i pełne wiary we własne siły. Poszukają sposobu na załatwienie pewnych spraw, a nie będą się przy tym przejmować drobiazgami. Najlepiej gdyby zakończyły to, co ostatnio zaplanowały. Nie powinny zapominać też o sprawach urzędowych. Czas na zakończenie procedur, nie ma co ich dłużej odwlekać. Pomocny znak zodiaku to Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny powinny dzisiaj uważać, aby przez nieuwagę nie zepsuć pewnej sprawy lub swojego wizerunku. Nie angażujcie się dzisiaj w żadne ryzykowne sprawy. Skupcie się na działaniu, a nie na słuchaniu plotek i podszeptów. Nie dajcie się sprowokować do kłótni. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzień pełen mocnych wrażeń. Będą chciały znaleźć wyjaśnienie spraw, które nurtują je od jakiegoś czasu. Warto znaleźć czas na zajęcie się rzeczami od dawna odkładanymi na bok. Będziecie też dzisiaj dosyć uparci. Pomocnym znakiem zodiaku jest teraz Baran.

Zobacz wideo Suszone śliwki odchudzają i poprawiają humor

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony szukają dzisiaj sposobu na załatwienie pewnych trudnych spraw. Będą liczyć przy tym na stare znajomości. Możliwe że ktoś ważny zajmie się waszymi interesami, zatem rozglądnijcie się wokół. Warto porozmawiać z Bliźniętami i Lwem.

Horoskop - Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj sporo szczęścia, zatem powinny to czym prędzej wykorzystać. Nie ma co zwlekać z decyzjami. Musicie jeszcze przekonać kogoś do swoich pomysłów. Ale nie będzie to dzisiaj specjalnie trudne. Najlepsza pora dnia to poranek. Posłuchajcie dzisiaj rady Wodnika.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce chcą dzisiaj poszukiwać wiedzy i cieszyć się z nowych znajomości. Muszą także wywiązać się z pewnych zadań w pracy, zatem poszukiwać będą sposobów na uporanie się z zadaniami. Ktoś złoży im nieoczekiwanie pewną ofertę. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki odkryją dzisiaj pewien sekret, który zmieni nieco ich plany. Dzień sprzyja przemyśleniom i podejmowaniu niełatwych decyzji. Szczególnie że dotyczyć będą spraw osobistych. Nie wszyscy jednak uznają, że macie prawo do osobnych chwil i zaczną się niesnaski. Nie dajcie się sprowokować do kłótni.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają dzisiaj chęć do zajęcia się sprawami ducha. Poszukają wrażeń artystycznych, albo też same zabiorą się za twórczość. Wasze pomysły mają dzisiaj szansę zyskać uznanie. Druga połowa dnia upłynie wam na szukaniu dobrych okazji na zakupach. Trzymajcie się blisko pogodnej Wagi.

Horoskopy