Horoskop dzienny na środę 20 maja 2020 roku - Ryby czeka ciekawy dzień, Wodniki zapragną mocniejszych wrażeń...

Horoskop dzienny na środę 20 maja 2020 roku - kolejny piękny dzień. Nie traćcie czasu, ruszajcie na spacery.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj nieco niespokojne, bo czekają je ważne sprawy do rozwiązania. Najlepszą porą na działanie będzie poranek, potem czeka was spadek energii. Odpocznijcie zatem po południu i zróbcie sobie jakąś przyjemność. Czas na ciekawe zakupy. Pomocny znak to Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają ochotę na spokojne spędzenie dnia i dlatego nie będą się angażować w żadne trudne sprawy. Dzień sprzyja naprawianiu błędów, ponieważ będziecie otoczeni przyjaznymi osobami. Najlepszą porą dnia pozostaje wieczór. Macie też dzisiaj szczęście w miłości. Idźcie więc na randkę.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta potrzebują teraz spokoju i wypoczynku, najlepiej na łonie przyrody. Nie bierzcie sobie na głowę zbyt trudnych spraw. Może dopiero po południu powróci zwyczajna dla was energia i chęć do działania. To słońce, które wkrótce wkracza w wasz znak poprawi wam nastrój. Korzystajcie z dobrych chwil. A pomocą służy teraz Rak.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki wybiorą się dzisiaj na większe zakupy, może nawet meblarskie lub budowlane. Czas na niewielki remont w domu. Macie bystry wzrok i dostrzeżecie wiele spraw, które wydawały się niemal nieuchwytne. Poznacie też teraz interesujących ludzi. Pomocny znak na dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj rozmyślać sporo o życiu i wspominać przeszłość. Nie będą zbyt pracowite i chętnie przełożą sprawy na później lub zdelegują obowiązki. Bądźcie jednak ostrożni i nie dajcie się krytykanctwu, ani własnemu, ani ze strony otoczenia. Południe będzie dzisiaj pełen nerwów. Trzymajcie się zatem mocno i nie dajcie się ponieść. Wieczorem przyjdzie uspokojenie nastrojów.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czeka teraz energetyczny dzień. Będą działać i rozwiązywać problemy, a wszystkie pomysły okażą się trafione. Dzień sprzyja dbaniu o najbliższe otoczenie, nie zapomnijcie zatem podlać kwiatów w ogrodzie lub na balkonie. I uporządkujcie pewne sprawy. Szukajcie towarzystwa przyjaznego Byka.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga będzie dzisiaj spokojna i wyważona. Nie pozwoli wciągnąć się w cudze sprawy, lecz chętnie zainteresuje jakimś działaniem na szerszym polu. Posłuchajcie też swojej intuicji i postępujcie zgodnie z własnymi przeczuciami. Wieczorem porozmawiajcie z pewną starszą osobą. Ma dla was jakieś rady. Pomocnym znakiem jest teraz Ryba.

Zobacz wideo Banany są zdrowsze niż myślisz. A na dodatek pomagają rzucić palenie!

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie będą się dzisiaj mogły doczekać realizacji pewnych pomysłów. Są naprawdę niecierpliwe. Ale także zdecydowane. Nie pozwolą, aby ktokolwiek zmieniał im plany i wchodził w drogę. Pewna uwaga jednak może je nieco zdenerwować. Postarajcie się nieco uspokoić nerwy i posłuchajcie przyjaznego Byka.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelec wykaże się teraz przedsiębiorczością. W dodatku możecie liczyć na wsparcie ze strony przełożonych, zatem dobrze wam pójdzie realizacja nawet niecodziennych pomysłów. Nie złośćcie się tylko, jeżeli ktoś nie będzie nadążał. Wieczorem czas na zajecie się artystycznym hobby. Waszym pomocnym znakiem na dzisiaj jest Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom dzień upłynie w miarę sympatycznie. Do głowy przyjdą im nowe pomysły, a wiele spraw okaże się naprawdę prostych i łatwych do realizacji. Nie zapomnijcie tylko o dobrym humorze i szczerości. Popołudnie to czas niespodzianek. A pomocny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj spragnione emocji, pragną przeżyć coś ekscytującego. Uważajcie na to, co i jak komuś mówicie, bo możecie przesadzić z żartami. Teraz będziecie też nadrabiać zaległości, szczególnie jeśli chodzi o ulubione seriale. Może kryminały lub horrory dostarczą wam tak oczekiwanych wzruszeń. Warto dzisiaj przyjrzeć się też swojej urodzie. Może czas na fryzjera? Pomocny znak to Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zabiorą się dzisiaj za realizację pomysłów, których niegdyś nie udało im się zrealizować w pełni. Macie wokół siebie wielu sprzymierzeńców, wykorzystajcie to możliwie najlepiej. Postarajcie się o dobry humor i inicjatywę. Waszym przyjaznym znakiem są dzisiaj Bliźnięta. Unikajcie za to dyskusji z Panną i Koziorożcem.

Horoskopy