Horoskop dzienny na czwartek 21 maja 2020 roku - Rak dostanie dzisiaj pewne zawodowe propozycje, Lew powinien unikać kłótni...

Horoskop dzienny na czwartek 21 maja 2020 roku - już niedługo weekend. Ale jeszcze parę spraw trzeba zamknąć. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

W pracy czeka was dzisiaj nieco nudnych obowiązków. Nie za bardzo wam to odpowiada, wolelibyście zostać w domu i zabrać się na przykład za urządzanie mieszkania lub inne tego typu zajęcia. W sumie jednak dzień nie będzie taki ciężki, musicie tylko nieco się przemóc. Sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Raka.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą chciały dzisiaj odejść od codziennych rutynowych zajęć i przeżyć coś nowego. Podejmą się zadań, które wydadzą się im ekscytujące. Nie róbcie jednak niczego, co może zdenerwować szefa, ponieważ dzisiaj może okazać się nerwowy. W domu odpocznijcie zamiast zajmować się sprzątaniem i tym podobnymi zajęciami. Trzymajcie się blisko Lwa i Strzelca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta potrzebują dzisiaj spokoju i nie chcą wdawać się w żadne dyskusje ani ryzykowne sprawy. Będą nieco roztargnione i niespokojne i najchętniej zamknęłyby się w czterech ścianach i zajęły czymś niewymagającym zaangażowania. Nie mogą już doczekać się weekendu. Sprzyjają im dzisiaj Ryby i Skorpiony.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak dostanie dzisiaj kilka propozycji związanych z pracą, które go zainteresują na poważnie. Zacznie się na nimi zastanawiać i szykować do zmian. Póki co jednak marzy o zabawie i rozrywkach, a nie o nudnych pracach. Poszuka więc sposobów na ciekawe spędzenie czasu. Najlepiej bawić się będzie w towarzystwie Lwa.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą się dzisiaj nie za dobrze dogadywać z ludźmi. Być może dojdzie do niewielkich sprzeczek i zepsuje wam to humor. Unikajcie większych zadrażnień, bo to nie dzień na dyskusje i kłótnie. Lepiej skupcie się na planowaniu weekendu. Popołudnie przyniesie wam zmianę nastroju. Będziecie się dobrze bawić w towarzystwie Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj optymistami i niewiele potrzebują, aby poczuć się szczęśliwe. Włączą się w prace nad pewnym projektem, który od dawna im się podobał. Nie obiecujcie jednak zbyt wiele, bo będziecie mieć problem z dotrzymaniem słowa. W miłości jednak mogą pojawić się chmury. Czas także na zajęcie się rodziną. Zadzwońcie do kogoś starszego.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są pełne energii i czują, że nadszedł czas na zmiany w życiu osobistym. Odważnie zabiorą się zatem za działanie i zrobią kilka znaczących kroków. Nie róbcie jednak niczego bez zastanowienia. Nowości w życiu są dobre, ale powinny być przemyślane. Macie teraz dobry czas. Poszukajcie też wsparcia u pomysłowego Wodnika.

Zobacz wideo Piasek kinetyczny to hit wśród najmłodszych. Sprawdź, jak zrobić go w domu

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony wezmą dzisiaj na ciebie dodatkowe obowiązki w pracy, czują bowiem, że są w stanie podołać największym nawet wyzwaniom. Będą pewne siebie i swoich zalet, co sprawi, że żadne zadania nie wydadzą im się trudne. Nie pokazujcie tylko innym, że czujecie się lepsi od nich. Możecie kogoś tym urazić. Wieczór zapowiada się potem wesoło.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj leniwy dzień i nie za bardzo będzie im się chciało ruszać do pracy. W każdym razie nie odpowiedzą na żadne poważne wyzwania, przeniosą decyzje na inny dzień. To może oznaczać, że ktoś z waszego otoczenie nie będzie specjalnie zadowolony, bo to na niego spadną wasze obowiązki. Uważajcie zatem na zarzewie konfliktów.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce chcą dzisiaj odpocząć i poświęcić się zabawie. W każdym razie nie przejmą się zawodowymi wyzwaniami, ale skupią na mniejszych sprawach. Potrzebujecie dzisiaj zastrzyku energii i optymizmu. Unikajcie ryzyka, szczególnie przed południem. Potem ktoś spod znaku Panny sprawi, że spojrzycie na świat bardziej optymistycznie.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom potrzebna będzie dzisiaj czyjaś pomoc, ale ta nie nadejdzie, co je bardzo zestresuje. Nie bierzcie dzisiaj na siebie zbyt wielu obowiązków, macie wystarczająco dużo spraw do załatwienia. Poprawcie sobie humor czymś, co lubicie, albo wybierzcie się z przyjaciółmi do kawiarni na coś dobrego.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby szukają dzisiaj towarzystwa i biorą udział we wszystkich biurowych pogaduszkach. Czekają was też sympatyczne zbiegi okoliczności. Po popołudniu zajmijcie się jakimś hobby, bo potrzebujecie chwili odpoczynku. Czas na spotkania i planowanie wyjazdów. Sprzyjają wam Lew oraz Waga.

Horoskopy