Horoskop dzienny na piątek 22 maja 2020 roku - Ryby zdobędą dzisiaj uznanie, Strzelec załatwi ważną sprawę...

Horoskop dzienny na piątek 22 maja 2020 roku - czeka was pracowity dzień. Ale za kilka godzin mamy już weekend. Dobrego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany ogarnie dzisiaj chęć zmiany. Mają dość codziennych nudnych obowiązków. Jeżeli tylko się postaracie, dzień nie okaże się stracony.  Zaplanujcie weekendowe atrakcje. Albo zajmijcie się urządzaniem domu. W każdym razie nadszedł czas na coś nowego. Sprzyja wam teraz Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zajmą się swoją urodą, kondycją lub zdrowiem. Są nastawione na szukanie pomysłów na zdrowe jedzenie i ekologiczny styl życia. To dzień, gdy postanowią zmienić radykalnie dietę. Nie słuchajcie krytycznych uwag innych, tylko własnej intuicji. Sprzyjają wam Panna i Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta szukają dzisiaj rozwiązania pewnego problemu. Okażą się przy tym dociekliwe i domyślne. Zadajcie też o siebie i o swoich bliskich. Macie dzisiaj okazję na udany wieczór w miłym towarzystwie i szczęście w miłości. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zabiegane i zapracowane, ale zadowolone z przebiegu spraw. Wasza pracowitość i obowiązkowość zaprocentuje. Jeżeli tylko nie weźmiecie na siebie zbyt wielu obowiązków, to spędzicie dzień w naprawdę miłej atmosferze. A czas spędzajcie w towarzystwie Koziorożca i Byka.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka interesujące wydarzenie, a wasz urok osobisty zadziała. Dzięki temu wszystkie trudne sprawy okażą się możliwe. To może okazać się niezwykle ciekawym doświadczeniem. Wieczorem spotkajcie się z przyjaciółmi. Sprzyjają wam Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny spotka dzisiaj coś zaskakującego, ale pomyślnego. Okażecie się też przedsiębiorcze i odważnie podejmiecie pewną decyzję. Zaufajcie tym, którzy mają w sobie dobrą energię. Możliwe, że pewna rozmowa z kimś z najbliższego otoczenia zmieni wasze nastawienie do świata. Pomocny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga jest dzisiaj dość nerwowa. Dobry humor opuści was na chwilę, ale za to intuicja nie zawiedzie. Będziecie unikać toksycznych ludzi i szukać schronienia w dobrej książce lub w zajęciach artystycznych. Pomocne znaki zodiaku to teraz Ryby i Koziorożec.

Zobacz wideo Co dzieciaki myślą o zdrowym jedzeniu?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie mają co narzekać, wszystko toczy się tak jak chciały i dzień okaże się pełen sukcesów. Wyjaśnicie też pewne nieporozumienia, które oddzieliły was od przyjaciół. Jeżeli macie jakieś kłopoty natomiast, to poradźcie się Wagi lub Lwa.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce pracowite i przedsiębiorcze, zajmą się sprawami, które długo odkładały na bok. Dzień sprzyja sprawom urzędowym, potrzebna wam będzie jednak przy tym pewna pomoc. Nie przechwalajcie się tylko za bardzo wsparciem ze strony ważnych osób. Ktoś może źle to zrozumieć. Sprzyjającym znakiem jest Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce chciałyby, aby w pracy ktoś docenił ich starania. Tym bardziej, że teraz muszą zajmować się pewnych dużym projektem. Będą dumne ze swoich wyników. Ale nie wszyscy w otoczeniu to docenią. Usłyszycie też krytyczne uwagi. Pomocne znaki na dzisiaj to Baran i Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

U Wodników nie będzie się dzisiaj specjalnie dużo działo. Wstaną w nie najlepszym humorze. Zdaje się, że ktoś was mocno zdenerwuje. Będziecie też liczyć wydatki i kończyć pewne nieciekawe sprawy. Pomocne znaki to Skorpion i Ryby, zatem to ich możecie poprosić o wsparcie.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom  dzień upłynie na wypełnianiu obowiązków zawodowych, ale za to poczują potem satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Dzień sprzyja także spotkaniom i dyskusjom w gronie znajomych, ale to popołudniu. Sprzyjające znaki zodiaku to Panna i Koziorożec.

Horoskopy