Horoskop dzienny na sobotę 23 maja 2020 roku - Panny i Strzelce chcą spędzić czas na upojnej zabawie...

Horoskop dzienny na sobotę 23 maja 2020 roku - niektórzy będą szukać dzisiaj okazji do hucznej zabawy. Miłego dnia zatem!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zajmą się dzisiaj pomaganiem innym ludziom, nawet tym nieznanym. Być może zaangażują się mocniej w działania jakiejś organizacji charytatywnej albo przekażą datek na szlachetny cel. Dzisiaj można bowiem liczyć na waszą dobroć i empatię. Nie dacie się też ponieść czyjemuś marudzeniu. Sprzyja im dzisiaj Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom będzie się dzisiaj chciało zajmować domem, ponieważ dawno już tego nie robiły. Po kątach snują się zatem kłęby kurzu, a i okna mało przejrzyste. Nie przesadźcie tylko z ilością pracy na jeden dzień. Macie tylko dwie ręce. Odpoczynek wieczorem konieczny. Sprzyjają wam dzisiaj Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają całkiem przyjemny dzień. Sobota sprzyja zajmowaniu się sprawami kulturalnymi, wasze pomysły na spędzenie czasu będą kręcić się wokół książek, filmów lub muzyki. Najlepsza pora to popołudnie, a zatem wtedy skrzyknijcie przyjaciół. Sprzyjają wam dzisiaj Lew, Waga i Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Przed Rakami pomyślny dzień, nie będą mieć żadnych powodów do narzekań. Najważniejsze sprawy dzisiaj to hobby, związane ze sztuką, w tym kulinarną. Ktoś poprosi was też o pomoc, a wy nie odmówicie, nawet jeżeli zajmie wam to dużo czasu. Pomocny znak na dzisiaj to Wodnik.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom czas przebiegnie szybko, zajmą się bowiem tym, co najbardziej lubią. Będzie to związane z wyjazdem lub dalszym spacerem, albo jakimiś artystycznymi doznaniami. Nie dawajcie tylko zbyt wielu obietnic naraz. Przyjazny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny chętnie dzisiaj poznają kogoś nowego i poszerzą krąg znajomych. To także dzień zajmowania się rodzinnymi sprawami i rozmowami o przyszłości. Po południu zabierzecie się za sprawy zdrowia i urody. Braterski znak zodiaku na dzisiaj to Byk lub Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi chcą dzisiaj zapomnieć o przeszłości i skupić się na planach na przyszłość i na całkowitej zmianie stylu życia. Rzucą się w wir zabawy i będą poznawać nowych ludzi. Być może uda się znaleźć oddanych przyjaciół. dzień sprzyja nawiązywaniu kontaktów. Pomocny znak na teraz to Wodnik.

Zobacz wideo Hodujesz w domu monsterę? Sprawdź, czy odpowiednio o nią dbasz

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony poszukują dzisiaj spokoju i samotności. Będziecie pragnąć odpoczynku, bo ostatni tydzień dał wam w kość. Sobota przyniesie też Skorpionom kilka niespodzianek w drugiej połowie dnia. Ale nie przejmujcie się za bardzo, wszystko skończy się dobrze. Pomocny znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce chcą dzisiaj zabalować jak za dawnych czasów. Będziecie zatem szukać okazji do spotkań i wyjścia z domu. Nie ma co na was liczyć przy domowych porządkach. Ale nie przechwalajcie się zanadto swoimi sukcesami. Sprzyjający znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce uważają, że ich dom lub mieszkanie wymagają odświeżenia i zmian. Ruszą zatem energicznie do sklepów budowlanych lub meblarskich. Popołudnie jednak przyniesie wam pewne niespodzianki i plany trzeba będzie zmienić. Przyjazny znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą pragnęły dzisiaj popularności i zrobią wiele, aby ją osiągnąć. Przy tym nie zniosą słów krytyki ani mieszania się w ich prywatne sprawy. Macie dzisiaj do zdobycia całkiem sporo. Nie marnujcie energii na kłótnie. Pomocne znaki teraz to Waga oraz Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Sobota dla Ryb okaże się pełna niespodzianek i wydarzeń, które nieco zburzą ich spokój. Okaże się przy tym, że rodzina ukrywa pewne sekrety, do których dotrzecie. Na szczęście Ryby świetnie sobie radzą w takich sytuacjach. Po południu zadzwoni do was ktoś z prośbą o pożyczkę. Sprzyjają wam dzisiaj Panna I Skorpion.

Horoskopy