Horoskop dzienny na piątek 12 czerwca 2020 roku - Barany ambitne i cierpliwe, Wagi spotkają kogoś niebanalnego...

Horoskop dzienny na piątek 12 czerwca 2020 roku - Mimo wszystko trzymajcie się słonecznej strony!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom uda się dzisiaj pokonać pewnie niewielkie zawodowe przeszkody dzięki samozaparciu i opanowaniu. Będziecie dzisiaj odznaczać się ambicją i cierpliwością. Za to w domu może dojść do pewnej scysji. Nie mówcie nikomu niemiłych słów. Przychylny znak na teraz to Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zostaną dzisiaj zauważone i pochwalone za dobre pomysły. Znajdziecie się w centrum zainteresowania, chociaż nie będziecie tym specjalnie zachwyceni. Nie wierzcie za to w plotki, nie mają nic wspólnego z prawdą. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj dzień podsumowań domowych finansów. Będą chciały przy tym coś tam zataić przed rodziną, jakiś niepotrzebny wydatek. Ktoś was jednak rozszyfruje. Będzie z tego powodu niewielka awantura, ale w końcu wszystko się wyjaśni. Trzymajcie się blisko przyjaznego Byka.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są teraz zajęte poważnymi sprawami, a inni oczekiwać będą od nich porad i rozwiązywania sporów. Raki lubią w ten sposób pomagać ludziom i chętnie się włączą do rozmów. Nie przegapcie dobrej wiadomości, która do was dotrze z najmniej oczekiwanej strony. Trzymajcie się w pobliżu przyjaznego Byka.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj naprawdę zapracowane. Wykażą się wyjątkową pracowitością i zaangażowaniem w sprawy służbowe. Ale to także dzień, gdy warto zająć się także swoim zdrowiem i kondycją. Sprawy sercowe wymagać będą ostrożności. Wasz przyjazny znak na dzisiaj to Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są teraz zaangażowane w pewne trudne, czasochłonne sprawy. Przypomną sobie także o niedotrzymanych obietnicach, a nawet o czymś, co nie za dobrze o nich świadczy. Zapragną od razu zając się tą sprawą. Popołudnie spędzą w dobrym humorze na spotkaniu z przyjaciółmi. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą nieco marudne i senne. Nawet wypicie kilku filiżanek kawy nie ożywi je specjalnie. Będą zamyślone i niechętne do jakiegokolwiek działania. Macie też teraz okazję do zmian, szczególnie jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Gwiazdy są wam przychylne. Na waszej drodze stanie ktoś nietuzinkowy. A sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj zapracowane, ale i zadowolone. Dzięki zaangażowaniu się pewnych osób w ich sprawy, uda się pokonać przeszkody. Zmienicie też na dzisiaj plany, a nawet wybierzecie się z wizytą. Wieczór to czas na odpoczynek po tygodniu pracy. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Zobacz wideo Pandemia vs środowisko. Nieoczekiwane efekty dystansu społecznego i wątpliwości ekspertów

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj dobrze nastawione do świata i mają przed sobą ciekawy dzień. W głowie pojawia im się niebanalne pomysły na poradzenie sobie z nawałem pracy. To dobry znak na przyszłość. Nie możecie ciągle pracować ponad siły. Sprzyjających znakiem zodiaku jest teraz dla was Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zabłysną dzisiaj talentami w pracy. Bardzo im będzie na rękę zainteresowanie ze strony otoczenia, lubią być w centrum wydarzeń. Poszukają okazji do wykazania się nie tylko w pracy, ale i w życiu towarzyskim. Trzymajcie się blisko pomocnej dzisiaj Wagi.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czeka sympatyczny dzień. Okażą się ambitne i zdecydowane, a to pomoże im uporać się z zadaniami w pracy. Ktoś jednak zdenerwuje was nieco swoimi uwagami. Będzie wytykał pewne niedociągnięcia. Unikajcie dzisiaj pochopnych działań. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj spokojne i wyważone. Będą wygłaszać przemyślane opinie i nie dadzą się zbić z pantałyku. Warto dzisiaj posłuchać ludzi, którzy odznaczają się doświadczeniem. W sprawach sercowych pewna odwilż. A pomocny znak zodiaku to teraz Waga. Zaufajcie jej radom.

Horoskopy