Horoskop dzienny na niedzielę 28 czerwca 2020 roku - Skorpion dostanie dobre wiadomości, Waga potrzebuje troski...

Horoskop dzienny na niedzielę 28 czerwca 2020 roku - poszukajcie dzisiaj swojego horoskopu. To będzie miły dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą chciały za wszelką cenę postawić na swoim. Niestety, taka postawa nie sprzyja porozumieniu ani związkom. Musicie nieco odpuścić partnerowi i dać mu jakąś przestrzeń. Unikajcie konfliktów na wszelką cenę. Wtedy wszystko zakończy się pomyślnie. Sprzyja wam dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom będzie się dzisiaj wiodło. Poznają kogoś niebanalnego i zyskają być może przyjaciela. Macie dzisiaj dobrą rękę do niektórych spraw, nie bójcie się więc działać. Jeżeli jesteście w podróży, uważajcie na drodze. Ale nie martwcie się, macie dzisiaj sporo szczęścia. Pomocny znak zodiaku to Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą miały dzień dość spokojny, poszukają ciszy i odosobnienia, aby móc poświęcić się dobrej lekturze. Zaufajcie intuicji i nie róbcie niczego wbrew sobie. Ktoś bliski pomoże wam odzyskać humor. Sprzyjają wam dzisiaj Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj niespokojne. Czują, że najwyższy czas, aby ruszyć z miejsca. Trochę się będą przy tym nad sobą użalać. Po południu odwiedzą ich znajomi i pomogą odzyskać humor. Nie ma nic lepszego, jak ciepły wieczór wśród zieleni w towarzystwie przyjaciół. Przyjazny znak dzisiaj to Waga.

Zobacz wideo Upał doskwiera? Zrób sama chłodzącą mgiełkę do ciała

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dzisiaj będą raczej rozmarzone i nostalgicznie nastawione do świata. Najważniejsze będą im się wydawać uczucia. Zaczną też wspominać stare lata. To dobry czas na podsumowania, byle nie zamykać się w sobie. Przyjazny znak to teraz Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom dzień upłynie na spotkaniach rodzinnych lub w gronie przyjaciół. Okaże się, że są naprawdę dobrze nastawione do życia i nie potrzebują wiele, aby uznać ten dzień za udany. Dobry nastrój nie zepsują im nawet plotki. Sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom potrzeba dzisiaj uwagi i troski, bo nie czują się zbyt pewne siebie. Prawdopodobnie tłumią w sobie żal lub urazę do kogoś i to nie daje im spokoju. Wyjaśnijcie wreszcie te nieporozumienia i zacznijcie normalnie funkcjonować. Dajcie sobie szanse. Przyjazne znaki na dzisiaj to Rak oraz Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony marzą dzisiaj o podróżach, albo choćby o przejażdżkach rowerem. Pewne dobre wiadomości poprawia wam znacznie humor. Będziecie potem pełni energii i chętni do działania. To będzie w sumie udany dzień, Przyjazne znaki na dzisiaj to Lew oraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom potrzebna jest lepsza kondycja, nie ma dwóch zdań. Na szczęście zmobilizują się i zaczną ćwiczyć, biegać i jeździć na rowerze. Warto dzisiaj zacząć porządnie się ruszać, jeszcze zdążycie nabyć krzepy przed wakacjami. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Lew. Może razem poćwiczycie?

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj szczęście, poczują że świat im sprzyja. Możecie liczyć dzisiaj na wsparcie przyjaciół. Nie rozmawiajcie tylko za dużo o pieniądzach. Ale sprzyjająca aura i tak wam pomoże uporać się z problemami. Pomocny znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki znakomicie się dzisiaj bawią. Nie zapomną jednak przy tym o rodzinnych obowiązkach, zatem wszyscy wokół będą usatysfakcjonowani. Coś związanego z karierą zawodową poprawi wam humor na długo. Początek wakacji to dobry czas dla was, nie będziecie narzekać. Macie po swojej stronie pomocnego Byka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby spędzą dzień w dobrym humorze, bo wszystko będzie się działo po ich myśli. Będą też zajęte swoją kondycją i spędzą sporo czasu na ćwiczeniach lub rowerze. Uważajcie też dzisiaj na wydatki. Nie przesadźcie z zakupami. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Strzelec.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.