Horoskop dzienny na sobotę 27 czerwca 2020 roku - Koziorożec w świetnym humorze, Ryby rozleniwione...

Horoskop dzienny na sobotę 27 czerwca 2020 roku - sprawdźcie, komu dzisiaj sprzyjają gwiazdy. Może właśnie wam?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Ten dzień może być dla Baranów nieco trudny, bo ogarnie ich nostalgia i zaczną wspominać lepsze czasy. A to nie poprawi im humoru. Powinniście się skupić na tym co tu i teraz. Nie bądźcie też zaborcze. To nie wróży dobrze związkom. Pomocny znak na dzisiaj to Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki chcą dzień spędzić w wesołym towarzystwie, zadzwonią więc znajomych i zorganizują imprezę lub wspólne wyjście. Przy okazji odnowią dawną znajomość. Będzie też okazja do wspomnień i żartów. Uważajcie tylko, aby nie przesadzić z napojami wyskokowymi. Sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta nie będą dzisiaj próżnować. Ktoś z rodziny ciągle będzie ich o coś prosił i domagał się uwagi. Czas na załatwienie pewnych spraw związanych ze starszą osobą. Dzisiaj weźmiecie się za trudne rodzinne sprawy. Przyjazny znak na dzisiaj to Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają dzisiaj dzień spotkań, do których będą się przygotowywać od rana. Warto zadbać o atrakcyjny wygląd. Zatem sporo czasu spędzicie dzisiaj przed lustrem. Potem to już tylko czas zabawy. Sprzyja wam teraz Wodnik.

Horoskop - Lew  (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dzisiaj mogą być rozdrażnione i zapomnieć o uprzejmości. Ale po pokonaniu pierwszych porannych godzin, wiele spraw się wam rozjaśni i świat będzie wyglądał znacznie lepiej. W razie problemów poradźcie się kogoś spod znaku Raka.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Połowa dnia upłynie Pannom w nieco nerwowej atmosferze. Nadmiar obowiązków wytrąci je trochę z równowagi. Na szczęście druga połowa dnia okaże się udana. Wasz nastrój wyraźnie się poprawi i spotkacie się ze znajomymi obdarzając ich szerokim uśmiechem. Sprzyja im dzisiaj Ryba.

Zobacz wideo 4 sposoby na mrożenie ziół

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom nie za bardzo będzie się chciało ruszać z domu i zrobią wszystko, aby nie angażować się w żadne działania. Mają bowiem ochotę na chwile samotności i oderwania się od świata. Zabiorą się może za ogródek, albo przesadzą domowe kwiatki. Tak czy owak, będą naprawdę leniwe. Pomocny znak teraz to Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony wymigują się od domowych prac i skoncentrują na przyjemnościach. Nie będą na nie szczędzić pieniędzy, a przyjaciele na tym skorzystają. Wasza hojność zostanie doceniona.  Wakacyjne przyjemności wydadzą się wam dzisiaj najważniejsze. Pomocny znak na dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj łagodne jak baranki. Każdy, kto się do was zwróci, otrzyma pomoc. Będziecie też pamiętać o wszystkich danych obietnicach.Nawet z wrogami będzie wam po drodze. Sprzyja wam teraz zodiakalna Ryba.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzisiaj Koziorożce cieszą się dobrym humorem i przychylnością gwiazd. Mogą śmiało brać na swoje barki nowe zadania. Żadne obowiązki nie będą zbyt ciężkie, a sukces jest gwarantowany. Przy okazji poprawicie swoje relacje z przyjaciółmi. Czas sprzyja dobrej zabawie. Pomocny znak to teraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzień upłynie na pomaganiu innym. Okaże się, że ktoś z przyjaciół będzie potrzebował wsparcia. Po południu czeka was spotkanie rodzinne i a potem poczujecie, że należy wam się spokojny, cichy wieczór. Pomocny znak teraz to Skorpion. Trzymajcie się blisko niego.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom dzień upłynie mało pracowicie. Właściwie to będzie was niezwykle trudno zmobilizować dzisiaj do jakiegokolwiek wysiłku. Codzienne obowiązki odrzucicie daleko w ciemny kąt. Ważne będą uczucia i szukanie "drugiej połowy" lub romantyczne gesty. Pomocny znak zodiaku teraz to Byk.

Horoskopy