Horoskop dzienny na czwartek 25 czerwca 2020 roku - Byki i Lwy szukają nowych wrażeń...

Horoskop dzienny na czwartek 25 czerwca 2020 roku - przed wami pracowity dzień. Nie dajcie się przemęczeniu!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj dotrą do was wieści, które spowodują, że będziecie musieli zmienić swoje plany. Ale nie będzie to takie niemiłe. Dobrą informacją jest to, że dzięki temu rozprawicie się z jedną, dość długo ciągnącą się sprawą. Najlepiej od razu przygotujcie się na niespodzianki. Pomocne okażą się sympatyczne osoby spod znaku Wagi oraz Lwa.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom potrzeba dzisiaj nowych wrażeń. Ale nie takich, jak kłótnia z sąsiadem, do której dojdzie. Postarajcie się nie dać sprowokować. Lepiej pójść na spacer albo po potrzebne zakupy. Nie zwracajcie uwagi na plotki. Pomocne znaki to dzisiaj Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj wspominać przeszłość, co nie za bardzo sprzyja pracy. Uznają jednak, że to nie praca jest dzisiaj najważniejsza. Nie denerwujcie się, gdy usłyszycie kilka słów prawdy. Ktoś nie będzie specjalnie zadowolony z waszego zachowania. Pomocny znak do którego możecie się zwrócić to Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom nie zabraknie dzisiaj emocji. Zamarzą się wam nowe przygody i zrobicie wiele, aby wasze życie nie stanęło w miejscu. Ale nie zapomnijcie także o poważniejszych sprawach niż wesołe spędzanie czasu. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chcą zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia. Wpadną na nowe pomysły i zapragną je szybko zrealizować. Macie też dzisiaj dobrą rękę do zakupów. Chociaż powinniście nieco uważać na wydatki. A sprzyjające znaki to teraz Waga oraz Byk.

Zobacz wideo Nakrywasz wózek pieluszką? To może skończyć się w szpitalu

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny spotkają dzisiaj wiele sympatycznych osób. Nawet trudne sprawy będą miały szczęśliwe zakończenie i nic nie zburzy dzisiaj waszego spokoju. Dzień sprzyja także korzystnym zakupom w internecie. Uważajcie jednak na dziwne okazje. Przychylny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj pełne ciekawych pomysłów na wakacje i zaczną się rozglądać za ofertami. Postanowicie pojechać gdzieś daleko, najlepiej w jakieś egzotyczne strony, o ile będzie to możliwe. Ale czy inni zaakceptują wasze inicjatywy? Trzymajcie się rad przychylnej wam Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są otwarte na nowości i nie boją się zabrać za nieco ryzykowne pomysły. Do odważnych świat należy, a wy macie sporo do wygrania. Dzięki rozmowie z kimś spod znaku Bliźniąt, zyskacie świeże spojrzenie na świat. Pomocny znak zodiaku to także Strzelec i Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają pracowity dzień. Dodatkowe zadania wcale im się nie spodobają. Trochę ponarzekają i w końcu zabiorą się do roboty. Humor wróci wam po południu, gdy uporacie się już z większością spraw. Porozmawiajcie też dzisiaj z kimś bliskim. Czeka na wasz telefon. Pomocny znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj nie najlepszy humor. Marudne i niecierpliwe będą próbowały narzucić innym swoje pomysły. Dopiero po południu nieco się otrząśniecie i staniecie się miłymi towarzyszami zabawy. Jesteście bowiem zaproszeni na większe spotkanie. Udanej zabawy! Pomocny znak zodiaku to Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj pełne pomysłów, bo codzienność bardzo je już znużyła. Rozejrzą się za jakimiś możliwościami rozwoju. Skorzystają też z każdej sposobności, aby zrobić coś nowego i ambitnego. Niektóre wasze plany zostaną jednak pokrzyżowane przez niekorzystny splot wypadków. A pomocny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są nie w sosie, chodzą zagubione i niepewne, a to nie za dobrze wróży zadaniom, które przed nimi stoją. Możecie mieć pewien kłopot ze współpracownikami. Ktoś będzie bardzo niezadowolony. Sprzyja wam teraz Lew. Odezwijcie się do niego.

Horoskopy