Horoskop dzienny na poniedziałek 15 czerwca 2020 roku - Strzelce pełne pomysłów na przyszłość, Ryby optymistycznie myślą nawet o finansach...

Horoskop dzienny na poniedziałek 15 czerwca 2020 roku - Czeka was w sumie spokojny dzień, mimo poniedziałku. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają pracowity czas. Szef powierzy im dodatkowe i odpowiedzialne zadania. Ale nie zniechęci to Barany i podejmą się odważnie najtrudniejszych nawet spraw. Dzisiaj ktoś doceni wasze starania. Popołudnie  poświęcicie rodzinie. Przyjazne znaki to Bliźnięta Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki postanowią dzisiaj nie dać się poniedziałkowi i będą prezentować szeroki uśmiech. Dostaną zresztą ciekawe zadania w pracy i nie będą ulegać żadnym bałamutnym opiniom. Popołudniowe spotkania z przyjaciółmi spowodują, że zaczniecie się poważnie zastanawiać nad życiem. A sprzyjający znak to teraz Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj w sobie wiele energii. Witać, że dobrze wypoczęły w weekend. Sprzyja im dzisiaj szczęście w sprawach finansowych. Ale i tak będziecie walczyć o większe zarobki. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj popularne w pracy. Sporo osób będzie chciało z wami porozmawiać i poznać waszą opinię. Okaże się, że wasze rady są cenne i pomogą komuś lepiej wykonać pracę. Ktoś okaże wam sporo sympatii. Miejcie oczy otwarte na problemy innych osób. A sprzyjającym znakiem zodiaku jest Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj trochę jeszcze rozleniwione niedzielą i poszukają sposobu, aby poobijać się w pracy. Nie obiecujcie też nikomu pomocy, której nie będziecie w stanie zapewnić. Nie można tak rozczarowywać ludzi. Popołudnie okaże się ciekawe i pełne rozrywek. A przyjazny znak na dzisiaj to Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny niestety są dzisiaj trochę nerwowe. Nawet niewielkie pomyłki wprawią je w zdenerwowanie. Będziecie też chcieli zerwać z rutyną i przeżyć coś nowego. Pamiętajcie o złożonych obietnicach. Ktoś na was liczy. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj niezdecydowane i zapatrzone w przeszłość. Nie będziecie chcieli żadnych nowych doświadczeń, przynajmniej dzisiaj. Skupicie się rozpamiętywaniu przeszłości. Najważniejsza będzie dla was tradycja. Pomocny znak na dzisiaj to Rak.

Zobacz wideo Ekspert: Pod względem zasobów wodnych Polska jest jak Egipt

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj pełne pomysłów i podzielą się nimi na licznych spotkaniach, w które będzie obfitował poniedziałek. Dzień sprzyja także poszerzaniu wiedzy. Będziecie poszukiwać jakichś ciekawych kursów lub wykładów. W każdym razie dzień będzie niebanalny.  Sprzyjają wam Rak i Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj zajęte planowaniem wydatków i szukanie dodatkowych źródeł gotówki. Dzień sprzyja zresztą trafnym decyzjom na tym polu, więc nie wahajcie się podjąć pewne ryzyko. Poznacie też teraz kogoś, kto poprawi wam nastrój. A sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj przedsiębiorcze i chętnie do nowych zadań. Wasze pomysły zachwycą współpracowników, to dobrze wróży na przyszłość. Możecie liczyć na sukcesy w pracy. Bądźcie wieczorem pomocni, bo ktoś z rodziny szuka waszego wsparcia. Sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są nieco podenerwowane, chociaż nie pokazują tego na zewnątrz. Powinniście dzisiaj uważnie wysłuchać tego, co inni mają do powiedzenia i wyciągnąć wnioski.  Nie czas na pokazywanie złości. Dopilnujcie, aby wszystko sprawnie się toczyło. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą się dzisiaj zastanawiać nad przyszłością. Ale w sumie zwycięży ich optymizm i  wiele spraw nabierze jaśniejszych kolorów. Czekają was przyjemne chwile w towarzystwie najbliższej rodziny. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk i Skorpion.

Horoskopy