Horoskop dzienny na piątek 19 czerwca 2020 roku - Barany niestety marudne, Wagi w swoim żywiole...

Horoskop dzienny na piątek 19 czerwca 2020 roku - dzisiaj niektorzy z was będą zmuszeni porządnie popracować. Sprawdźcie też, komu gwiazdy dziś sprzyjają.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj nieco rozkapryszone. Szukają kogoś, kto je zrozumie i obdarzy czułością.  Zaufajcie swojej intuicji w tym względzie. Za to popołudnie nabierze szybko barw za sprawą nieoczekiwanych wizyt lub spotkań. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Skorpion oraz Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są już nieco znudzone codziennymi sprawami. Poszukają zatem sposobu na przeżycie przygód, znalezienie nowego zajęcia lub czegokolwiek, co okaże się niezwykłe. Ale popołudnie trochę was rozczaruje. Sprzyjające znaki zodiaku to Koziorożec i Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniąt nie trzeba będzie namawiać dzisiaj do czegoś szalonego. Uważajcie tylko aby się za bardzo nie rozpędzić i nie zapomnieć o pilnowaniu wydatków. Spróbujcie pod wieczór odezwać się do kogoś, komu obiecaliście spotkanie. Chyba nadszedł czas na wizytę. Pomocne znaki zodiaku to Rak i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj niespokojne albo niezadowolone z obrotu spraw. Przypomną sobie o pewnych terminach i zabiorą za nadrabianie zaległości. Uważajcie na pomyłki, które mogą się dzisiaj zdarzyć. Wieczorem ktoś z rodziny poprosi was o wsparcie. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czekają dzisiaj nieprzyjemne chwile, gdy dojdzie do wymiany zdań z hałaśliwym sąsiadem. Wieczorem za to pełny luz i odstresowanie się w ciekawym i wesołym towarzystwie. W takiej sytuacji powrót dobrego humoru gwarantowany. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny pracowicie spędzą czas. Czekają je wydarzenia, które pozwolą im z nadzieją spojrzeć w przyszłość. Chociaż coś je rozdrażni, to jednak w sumie uznają ten dzień za udany.  Gwiazdy jednak wam sprzyjają i możecie podejmować odważne decyzje bez obaw. Sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są zainteresowane życiem towarzyskim i szukają okazji do zawarcia nowych znajomości.  Odpowiedzą na zaproszenia i włączą się w organizowanie wieczoru lub weekendowego wyjazdu. Nie przesadzajcie jednak z wymaganiami. Pomocne znaki teraz to Bliźnięta oraz Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom przyda się dzisiaj energia, ponieważ maja szansę na spełnienie marzeń. Nie ignorujcie przeczuć, które dzisiaj wami zawładną. Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności unikniecie kłopotów. Niektóre Skorpiony mają też powodzenie w miłości. Spotkajcie się z osobami spod znaku Byka lub Wagi.

Zobacz wideo Kto odpowiada za ekstremalne zjawiska pogodowe?

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj niezdecydowane, niepewne siebie i szukają potwierdzenia swoich zalet. Zabiorą się - niestety - za robienie zbyt wielu rzeczy naraz. Spróbujcie się skoncentrować na pojedynczych zadaniach. Wieczorny spacer pozwoli wam nieco się odprężyć. A sprzyjające znaki teraz to Byk i Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj chęć na coś nowego. Koniec z monotonią i powtarzaniem tych samych schematów w pracy. Wolny czas też będą chciały spędzić nieszablonowo. Od razu zabiorą się za realizację pomysłów. Pomocne znaki zodiaku to Lew i Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj nastawione pozytywnie do świata. To też okazja aby zainteresować się sprawami sąsiadów i wesprzeć ich w pewnej sprawie. Jeżeli potem zostanie wam trochę czasu, zabierzcie się za swoje zdrowie lub kondycję. Przyjazne znaki zodiaku to na dzisiaj Bliźnięta, Strzelce i Wagi.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj aktywne i chętne do śmiechu. Będziecie z pewnością szczęśliwsi, bo znajdziecie sobie nowe wyzwania. Dzień sprzyja także rozrywkom w miłym, niebanalnym towarzystwie. Najlepiej spotkać osoby spod znaku Koziorożca.

Horoskopy