Horoskop dzienny na poniedziałek 22 czerwca 2020 roku - Baranom nie straszne żadne trudności, Panny mają dużo szczęścia...

Horoskop dzienny na poniedziałek 22 czerwca 2020 roku - nie zapomnijcie sprawdzić, co wam niesie dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nie dajcie się dzisiaj niesolidnym ludziom i przejmujcie ich opiniami. Czeka was udany dzień, jeżeli zaufacie swoim zdolnościom. Nie róbcie jednak niczego wbrew sobie. A jeżeli potrzebujecie zmiany, postarajcie się sami coś przedsięwziąć. Po drodze jest wam z kimś spod znaku Panny.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są jakieś dzisiaj nerwowe. Może także nieco roztargnione. Macie ochotę odpuścić nieco sobie i innym. Jeżeli ktoś będzie chciał dodać wam obowiązków, spotka się z kategoryczną odmową. Po południu czeka was miłe spotkanie i snucie planów na przyszłość. Przyjazne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom dzień się uda i długo jeszcze będą go wspominać. Poszukają znajomych, z którymi można poważnie porozmawiać. Będzie wam dzisiaj po drodze ze Skorpionem lub Bykiem. Dzięki nim wszystko pójdzie dzisiaj gładko. Może ujawnią się także wasze talenty dyplomatyczne?

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki uporają się dzisiaj z pewną sprawą urzędową albo służbową. Wyjaśnią nieporozumienia, które psuły im nastrój przez ostatnie dni. Odpowiedź podpowie im intuicja. Zabierzecie się też za myślenie o przyszłości. Konieczne są zmiany, nawet niewielkie, aby spokój na długo zagościł w waszym domu. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Baran oraz Waga.

Zobacz wideo Czy wysokie temperatury na wiosnę pomogą w walce z koronawirusem?

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy muszą dzisiaj być ostrożne i przewidujące. Niestety, ktoś was zdenerwuje swoją opieszałością. Dlatego trzeba będzie nadrabiać zaległości i to w pośpiechu. Nie pozwólcie, aby szef o was zapomniał przy podwyżce. Pomocne znaki zodiaku to teraz Baran oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom dzisiaj wszystko się powiedzie. Praca nie będzie zbyt absorbująca, może nawet uda im się wcześniej wyjść z biura. Czekają was zakupy, ale nie bądźcie nadmiernie podatni na reklamę. W interesach niestety pewien zastój. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga ma dzień dobrych wiadomości. Dotrą do was przydatne informacje i uda się załatwić kilka starych spraw. Nie poddawajcie się, gdy pojawią się przeciwności, a o radę pytajcie zaufanych przyjaciół. Szukajcie okazji do zakończenia wlekących się nadmiernie problemów. Sprzyjają wam teraz Strzelec oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony dzięki przemyślanemu planowi i systematycznej pracy załatwią teraz wiele spraw.  Rozglądajcie się też uważnie, bo ktoś może mieć dla was ciekawą propozycję. W dodatku ktoś postara się poprawić wam humor. Dzień zakończycie w dobrym humorze, który dodatkowo poprawi was ktoś spod znaku Panny.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj dość wrażliwe na słowa innych. Macie szansę na sukces, jeżeli przyłożycie się do sprawy i nie będziecie słuchać nieprzychylnych uwag. Po południu poszukajcie towarzystwa,  wśród starych znajomych, dobra zabawa będzie gwarantowana. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk. Trzymajcie się blisko siebie!

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce pragną przekonać rodzinę do swoich pomysłów. Postarają się wyciągnąć bardzo ciekawe argumenty. Potrzebujecie przy tym więcej cierpliwości, szczególnie w stosunku do pewnej starszej osoby w rodzinie. Bądźcie też ostrożni za kierownicą. Sprzyjają wam teraz Barany. Postarajcie się skorzystać z ich pomysłów.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj skoncentrowane na planowaniu przyszłego tygodnia i wakacji. Popołudnie  będzie ożywione i pełne wydarzeń, niekoniecznie związanych z pracą. Pewna wizyta zrobi wam  przyjemność. Kto wie, co z tego może wyniknąć. Zdaje się jednak, że wszystko zmierza ku lepszemu. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka teraz pełen wydarzeń dzień, a obowiązków wam nie zabraknie. Tyle się będzie działo! Niektóre propozycje trzeba będzie jednak odrzucić. Nie pozwólcie sobie zepsuć humoru. Trzymajcie się blisko Wodnika. Nie dadzą was skrzywdzić.

Horoskopy