Horoskop dzienny na poniedziałek 29 czerwca 2020 roku - Raki rozleniniowe, Lwy za to pełne zapału

Horoskop dzienny na poniedziałek 29 czerwca 2020 roku - zaczyna się nowy tydzień. Sprawdźcie, co was czeka.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mogą dzisiaj pokłócić się z pewną osobą, z którą długo będą teraz dyskutować. Nie denerwujcie się na zapas, tylko wysłuchajcie jej racji. Macie dzisiaj jednak w sumie dość ciekawy dzień i nie marnujcie czasu na nieporozumienia. Pomocne znaki na dzisiaj to Rak i Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają przed sobą udany dzień w pracy. Szef okaże się dzisiaj wyrozumiały, a większość zadań wykonacie bez większego wysiłku. Może znajdziecie także czas na spotkania i zawieranie nowych znajomości. Sprzyjają wam takie znaki jak Baran i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj w dobrym humorze, serdecznie i wyrozumiałe. Zatem wasze życie towarzyskie będzie kwitło. Nie macie się co martwić o bieg spraw, czeka was bowiem kilka miłych niespodzianek. Zadbajcie także dzisiaj o bliską wam osobę. Sprzyjające znaki to Byk i Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zajmą się teraz swoimi sprawami, będą rozleniwione i niespecjalnie pracowite. Jeżeli nie dacie się wciągnąć w żadne ryzykowne interesy, unikniecie kłopotów. Dajcie sobie więcej czasu na zastanowienie się. Sprawy finansowe mogą dzisiaj poczekać. Możecie dzisiaj liczyć na Barana i Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dostaną pomyślne wieści i z entuzjazmem zabiorą się za działanie. Ktoś będzie was silnie wspierać, zatem spokojnie możecie zacząć działać. Dzień będzie pełen korzystnych wiadomości, a wieczór zapowiada się ciekawie. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom dzień przebiegnie dość pracowicie, okażą się też bardzo przedsiębiorcze. Ale po południu będą nieco kłótliwe i zaborcze. Nie najlepiej to wróży waszym relacjom z otoczeniem. Lepiej zatem trochę odpuścić. A sprzyjający znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą zajęte dzisiaj sprawami zawodowymi. Ale nie powinniście dzisiaj stawiać na kogoś, kto was niedawno zawiódł. Popołudnie przeznaczcie na sprawy zdrowia i urody, albo udajcie się na zakupy. Czas na odświeżenie garderoby. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Lew.

Zobacz wideo Pies zdycha w rozgrzanym aucie. Wybijesz szybę? [SONDA]

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj zmuszone do działania, ale niektóre decyzje nie wzbudzą jednak w rodzinie wielkiego entuzjazmu. Trzeba będzie zmienić nieco plany. Nie dajcie się jednak wciągnąć w kłótnie. Po południu wasza sytuacja nieco się zmieni i spędzicie w sumie miło i pożytecznie wolny czas. Pomocne znaki na teraz to Byk oraz Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają przed sobą dzień wypełniony niespodziewanymi zdarzeniami. Dawno już nie przeżyliście tylu niespodzianek. Bądźcie jednak spokojni, to będzie dobry dzień. Macie też sposobność poznania kogoś ciekawego. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak i Panna. Warto mieć ich dzisiaj wokół siebie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce powinny dzisiaj podjąć ważną decyzję. Niektóre szalone pomysły mogą okazać się całkiem udane. Możecie  też liczyć na korzystne zbiegi okoliczności. W pracy czeka kilka poważniejszych spraw i spotkań. Jeżeli macie przy swoim boku kogoś spod znaku Skorpiona i Ryb, nie musicie się niczego obawiać.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj pełne optymizmu i od rana zabiorą się załatwianie poważnych spraw. Praca będzie dzisiaj przynosić satysfakcję. Jeżeli wybierzecie się na zakupy to pamiętajcie o prezentach dla najbliższych. Niedługo rodzinna uroczystość. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dzień sprzyja zakupom i udanym przedsięwzięciom. Kusić was będą co droższe ubrania czy luksusowe przedmioty. Ktoś bliski czeka też na wasze zainteresowanie. Sprzyjający znak zodiaku to na teraz Lew.

Horoskopy