Horoskop dzienny na poniedziałek 6 lipca 2020 roku - Byki skoncetrują się na sprawach zawodowych, Raki czeka niespodzianka...

Horoskop dzienny na poniedziałek 6 lipca 2020 roku - poniedziałek to nie najlepszy czas na myślenie o odpoczynku, ale przecież trwa lato. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany wydadzą dzisiaj, zdaje się, sporo pieniędzy na zakupach. Nie ulegajcie jednak presji reklamy. Zastanówcie się najpierw, czy potrzebujecie rzeczywiście tych ubrań itd. Wystawy w sklepach są kuszące, ale... nie dajcie się ponieść. Przyjacielski znak to dzisiaj Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Początek tygodnia oznacza nowe zadania w pracy. Skoncentrujcie się na nich, ale nie liczcie na osoby, które już kiedyś was zawiodły. Trzymajcie się tych, które są solidne i odpowiedzialne. Popołudnie warto poświęcić sprawom zdrowia i urody. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj coś niespokojne. Ktoś lub coś bardzo was zdenerwuje. Nie dajcie się jednak sprowokować do kłótni. Zajmijcie się czymś, co was nieco rozluźni. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Lew.

Zobacz wideo Czekasz aż twój smartfon rozładuje się do zera? To błąd. Jak poprawnie ładować akumulator? [TOPtech]

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają dzień niespodzianek. Problemy, których tak się obawiają, okażą się mniejsze i w miarę łatwe do pokonania. Ktoś was odwiedzi i przyniesie dobre wiadomości. Najważniejsze jest dzisiaj utrzymanie spokoju. Pomocne znaki to Baran i Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj zmotywowane, aby podjąć wreszcie ważne decyzje życiowe lub zrobić coś, co dotyczy ich najbliższej przyszłości. Nawet szalone pomysły mają dzisiaj szansę realizacji. A zatem do dzieła! Sprzyjające znaki zodiaku to Skorpion i Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj tendencję do narzekania. Nie przesadzajcie z tym marudzeniem. Popołudnie może wam przynieść kilka niespodzianek. macie też dzisiaj szczęście w miłości. Ale nie spieszcie się z decyzjami. Pomocne znak zodiaku to Byk oraz Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą się dzisiaj denerwować, bo ktoś postąpi wbrew ich życzeniu. Nie przesadzajcie jednak z narzucaniem innym swoich opinii i pozwólcie im na wolność. Lepiej skoncentrujcie się na miłym spędzeniu wieczoru. Sprzyjające znaki zodiaku to Skorpion i Waga.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj ciekawy dzień. Pomysły, które przyjdą wam do głowy, okażą się interesujące i w dodatku dość łatwe do realizacji. Nie denerwujcie się, jeżeli ktoś bliski się spóźni lub będzie się ociągał. Pomocne okażą się takie znaki zodiaku jak Rak oraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj dzień, w którym dotrą do nich nowe, interesujące wiadomości. Może nawet okażą się zbyt ciekawskie i ulegną pokusie plotkowania. To dzień zawierania nowych znajomości, o ile się postaracie otworzyć na innych. Sprzyjają wam teraz Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj wyrozumiałe i serdeczne. Dzień zapowiada się ciekawie i miło, a bliska osoba zrobi coś, co was poruszy. To dzień okazywania sobie serdeczności i miłości. Może zapragniecie także pojechać na wspólne wakacje. Zatem zacznijcie coś planować. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki chcą dzisiaj unikać kłopotów i wysiłku i spędzić leniwie dzień nad książką czy gazetą. Nie wiadomo, czy im się to uda, bo w pracy czekają obowiązki. Nie dajcie się wciągnąć w żadne kłótnie w biurze. Pomocne znaki zodiaku to Baran i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są w dobrym nastroju, którego nie zepsują nawet powrót do pracy i nadmiar obowiązków. Warto znaleźć czas na odpoczynek po południu, przynajmniej kilkanaście minut. Zabierzecie się potem za zadania z większą energią. Udajcie się wieczorem do rodziny, mają tak dla was ciekawe wieści. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskopy