Horoskop dzienny na czwartek 9 lipca 2020 roku - Wodnik pogrąży się w świecie marzeń...

Horoskop dzienny na czwartek 9 lipca 2020 roku - nie przejmujcie się pogodą, róbcie to, co lubicie najbardziej.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany odkryją dzisiaj nowe horyzonty. Pewne spotkania i rozmowy mogą sporo zmienić w waszym życiu. Spróbujcie wykorzystać nadarzającą się okazję i działajcie bez namysłu. Sprzyjające znaki to dzisiaj Rak oraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom dzień się dzisiaj uda nadzwyczajnie. Wykorzystacie swoją wiedzę i doświadczenie, aby uporać się z zadaniami. Wasza energia bardzo się dzisiaj przyda, szczególnie w sprawach rodzinnych. Czeka was także szczęście w miłości. Pomocne okażą się Panny i Skorpiony.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Rano skupcie się na sprawach finansowych i na interesach. Ktoś zainspiruje was do działania. A po południu humor gwarantowany, szczególnie po smacznym obiedzie w towarzystwie Raka i Skorpiona.

Zobacz wideo Sposoby na oszczędzanie wody. Jak to robić?

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj bardzo zapracowane. Szef dołoży wam sporo obowiązków. Nie ma rady, trzeba będzie poprosić kogoś o pomoc. Ale nie martwcie się, macie przy sobie przychylne osoby. Dzień sprzyja także podróżą z rodziną. Bawcie się dobrze. Pomocne znaki na dzisiaj to byk oraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy marzą dzisiaj o spokoju i chwili oddechu, zatem niechętnie zabiorą się za trudniejsze sprawy. Wolą spotkać się z dawno nie widzianym przyjacielem i pogawędzić przy kawie. Możliwe, że czeka was niejedna niespodzianka. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Panna oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom praca będzie się niemal paliła w rękach. Chętnie zajmą się domowymi sprawami lub ogródkiem. Mają dzisiaj sporo energii i okażą się bardzo przedsiębiorcze. Popołudnie spędzą kulturalnie i interesująco. Sprzyjający znak to teraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są pogrążone teraz we wspomnieniach. To spowoduje, że będą też nieco drażliwe i łatwo będzie je urazić. Nie odpowiadajcie na dziwne mejle i zajmijcie się swoimi sprawami. Odpocznijcie w towarzystwie Lwa.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skopiony mają znakomity humor i sporo energii. W pracy bardzo zaangażują się w swoje zadania. Potem nadejdzie czas na większe zakupy, a może nawet na przemeblowanie w domu. Już dawno tak się nie angażowaliście w rodzinne sprawy. Sprzyjające znaki to Baran oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce powinny dzisiaj być zadowolone, szczególnie jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Macie teraz dobrą passę, wykorzystajcie ją dobrze. To także dobry moment na nowe znajomości i zdobywanie popularności wśród znajomych. Pomocny znak to teraz Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce coś dzisiaj bardzo buntownicze. Od rana jednak zabiorą się poważnie za pracę. Wiele spraw zależy teraz od waszego zaangażowania. Popołudnie poświęćcie rodzinie, ponieważ ktoś oczekuje wsparcia. Sprzyjający znak zodiaku to Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj dzień, w którym najważniejsze będą marzenia. Zastanowią się, czego tak naprawdę pragną i jak to osiągnąć. Nadejdzie też czas na rozliczenie się z przeszłością. Sprzyjające znaki to Bliźnięta oraz Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają całkiem udany dzień, pełen towarzyskich spotkań. Znajdą czas na plotki przy kawie, a humor będzie im dopisywał. Po południu ktoś z rodziny będzie chciał z wami rozmawiać. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Waga oraz Rak.

Horoskopy