Horoskop dzienny na piątek 10 lipca 2020 roku - Barany bardzo uparte, Byki liczą pieniądze...

Horoskop dzienny na piątek 10 lipca 2020 roku - już piątek. Czy już wiecie, gdzie spędzicie weekend? Bedzie pięknie.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany przeżyją dzisiaj sporo niespodzianek. Ale w gruncie rzeczy będą z tego nawet zadowolone. Po południu unikajcie konfliktów. A o nie będzie nietrudno. Macie bowiem dzisiaj ochotę zrobić wszystko po swojemu. O pomoc możecie zwrócić się do zodiakalnego Strzelca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom będzie dzisiaj doskwierać problem, który dotyczy finansów. Zaczną myśleć o wyegzekwowaniu długów i poszukają nowych źródeł dochodu. Unikajcie jednak teraz ryzyka finansowego. Nie pozwólcie na manipulowanie sobą. Wieczorem zróbcie dla siebie coś miłego. Pomocny znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj zajęte sprawami urzędowymi. Ale to pójdzie wam dość szybko i znajdziecie czas jeszcze na ciekawsze sprawy. A to wszystko dzięki przychylności spotkanych w urzędach ludzi ludzi. Macie dzisiaj do dyspozycji Lwa, poradźcie się go w pewnej trudnej sprawie.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj spokojne, ale muszą też teraz pozałatwiać sporo spraw finansowych. Te sprawy będą was zajmować od rana. Skoncentrujcie się, a szybko uporajcie z niektórymi problemami. Potem czas zadbać o kondycję i urodę. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj pracowite i obowiązkowe. Szefowie mogą na was liczyć. Ale macie też skłonność do brania na siebie zbyt wielu obowiązków. Odpocznijcie wieczorem po dziennych przeżyciach i spędźcie trochę czasu z rodziną. Sprzyjający wam znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny marzą już o spokoju i wakacyjnym wypoczynku. Dzień sprzyja podejmowaniu trudnych zawodowych decyzji. Macie dzisiaj wiele do zrobienia, a współpracownicy nie będą chętni do pomocy. Wieczorem ktoś niespodziewanie was odwiedzi. Sprzyjający znak zodiaku to Bliźnięta.

Zobacz wideo Balkonowy kwietnik ze skrzynki po owocach. Efekt murowany, a wykonanie dziecinnie proste!

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj ochotę wybrać się w dalszą podróż, najlepiej do obcych krajów. Macie do zrobienia jednak, póki co, wiele rzeczy, które zleci wam szef. Skoncentrujcie się na tych zadaniach, aby szybciej się z nimi uwinąć. Przychylny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj niespokojne i buntownicze. Możliwe, że nie wykonają jakiegoś służbowego polecenia. Przepisy i ich przestrzeganie nie będą dzisiaj waszą mocną stroną. Koniecznie postarajcie się o więcej wyrozumiałości. Sprzyja wam teraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom nie uda się dzisiaj uniknąć pomyłek w rachunkach. Jeżeli jednak skoncentrujecie się na zadaniach, może niektóre sprawy nie będą aż takie trudne. Nie ma co się za bardzo złościć. Nie wszystko przecież zależy od was. Pomocny znak zodiaku teraz to Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są nastawione na karierę i poszukają okazji do przypomnienia o sobie przełożonym. Zawalczą o awans lub podwyżkę. Nie rezygnujcie z walki. Pomyślcie też dzisiaj o kimś bliskim, kto potrzebuje waszej uwagi. Spotkajcie z osobą spod znaku Raka.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj ambitne i mogą podjąć decyzje, które okażą się dla nich korzystne, a nawet przełomowe. Wpadniecie na świetne pomysły, nie będzie wam też brakować zwolenników. Wykorzystajcie dobrze sprzyjający moment. Pomocny znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby spędzą cały dzień na działaniu. Wykażą się zdolnościami przywódczymi, chociaż mogą też przesadzić z rozkazywaniem. Jeżeli będziecie konsekwentni, sukces was nie ominie. Potem odpocznijcie z rodziną lub przyjaciółmi w miłym miejscu. Pomocny znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskopy