Horoskop dzienny na sobotę 11 lipca 2020 roku - Lwy czeka wspaniały dzień, Ryby zabiorą się za porządki...

Horoskop dzienny na sobotę 11 lipca 2020 roku - zajrzyjcie dzisiaj do swojego horoskopu. Może coś was zaskoczy.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Mimo pogorszenia pogody postarajcie się przerwać ten dzień bez większego marudzenia. Najlepiej dzisiaj unikać malkontentów i wszelkiego rodzaju narzekaczy. Zapomnijcie o starych sprawach i spójrzcie w przyszłość. W poprawie nastroju pomoże wam Ryba.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dość przyjemny dzień, w dodatku unikniecie pewnej wpadki dzięki swojej intuicji. Ale możecie spotkać się z niemiłymi konsekwencjami z powodu zbyt szybkiej jazdy. Macie dzisiaj dzień, który sprzyja też ważnym przemyśleniom. Pomocny znak to teraz Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta postanowią dzisiaj spojrzeć wstecz na swoje dzieciństwo. Możliwe, że zapragniecie odwiedzić miejsca, w których się wychowaliście. To może być bardzo inspirujące przeżycie. Możecie poradzić się też kogoś spod znaku Wodnika.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki pokażą, że są silne i zdecydowane, ale też nieco despotyczne. Znajdą sposób na rozwiązanie rodzinnych kłopotów, ale przy okazji będą chciały rozstawiać innych po kątach. To dobry dzień na szukanie nowych pomysłów na wakacje. Pomocny znak to teraz Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj dużo szczęścia i w ogóle - rewelacyjny dzień. Pokażą się światu z jak najlepszej strony. Macie dzisiaj okazję zdobyć to, o czym od dawna marzycie. Pomoże wam pewna życzliwa osoba spod znaku Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny z energią zabiorą się od rana za sprawy domowe. Będą też zauważać problemy innych osób i chętnie udzielą wsparcia. Jeśli chodzi o sprawy sercowe to grozi wam scena zazdrości. Bądźcie bardziej uważni. Sprzyjającym znakiem jest Wodnik.

Zobacz wideo Ekspert: Pod względem zasobów wodnych Polska jest jak Egipt

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom potrzebne są dzisiaj uwaga i pochwały. To dobry dzień na nowe przeżycia, poszukacie więc odmiany. Przejdźcie się gdzieś na spacer i lub umówcie w knajpce. Nie przesadzajcie jednak z tym poszukiwaniem uznania. Nie zapędźcie się. Pomocny znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj zobowiązane do wykonania pewnych prac i będą chciały uporać się z nią jak najszybciej. Nawiążecie też relacje ze nowo poznanymi znajomymi, które przetrwają dłuższy czas. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelec nastawiony jest dzisiaj na przyszłość, stara się być otwarty i empatyczny. Dobry humor nie zepsują mu nawet plotki, które do niego dotrą. Uważajcie, aby dzisiaj nie przegapić czegoś wyjątkowego. Pomocny znak to teraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzień pełen spokoju i opanowania, tak potrzebnego do podsumowań i rachunków, które trzeba przejrzeć. Oderwijcie się jednak na chwilę od obowiązków i zainteresujcie, co robi rodzina.  Bawcie się potem dobrze! Najlepiej w towarzystwie Panny.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czeka dzisiaj ciekawy dzień, którego z pewnością nie spędzą na kanapie. Wpadną wam może do głowy sposoby na niebanalne spędzenie czasu. Nowe hobby okaże się całkiem wciągające. Nawet w sprawach sercowych macie dzisiaj szczęście. Pomocnym znakiem jest Rak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom dzień upłynie na robieniu wielkich porządków w domu. Ale na szczęście uda się wam wciągnąć do działania innych członków rodziny. Nie przesadźcie tylko z narzucaniem  swojego zdania. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest dla was Waga.

Horoskopy