Horoskop dzienny na poniedziałek 13 lipca 2020 roku - Raki spędzą dzień raczej leniwie, Panna nieco rozmarzona...

Horoskop dzienny na poniedziałek 13 lipca 2020 roku - Macie przed sobą pracowity dzień. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą zainteresowane wydarzeniami na świecie i od rana będą śledzić wiadomości. To także dobry dzień do zajęcia się zaległościami w pracy. Dzisiaj wyjaśnicie pewne zadawnione sprawy, co poprawi wam od razu humor. Czas także na trening i zadbanie o kondycję. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj dobry nastrój, a w pracy wyróżnią się pracowitością i punktualnością. Humor nie opuści was przez cały dzień. Szefowie zauważa wasze wysiłki, nie martwcie się. Wieczorem okażcie komuś więcej wsparcia. Trzymajcie się blisko pomocnego Strzelca i Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są teraz życzliwe i pomocne, będą też aktywnie bronić swoich pomysłów. Wzbudzą w wielu osobach podziw, a ktoś nawet zdobędzie się na podziękowanie. To rzadki przypadek, gdy pamięta się o podziękowaniach. Dzień sprzyja także sprawom sercowym. Pomocne znaki zodiaku to Skorpion i Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom dzisiaj niezbyt będzie się chciało przemęczać w pracy. Zajmą się raczej sprawami rodzinnymi i skupią się na jej potrzebach. Będziecie mieć jednak dobry humor przez cały dzień. Przychylne znaki to Wodnik oraz Ryby. Trzymajcie się blisko nich.

Zobacz wideo Planujesz wyjazd? Podpowiemy, jak zapakować kosmetyki

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj ogromnie zapracowane. Trzeba będzie w pracy wziąć się w garść i podjąć odpowiednie decyzje. Z energią ruszycie więc z działaniami. Teraz trzeba skupić się na przyszłości. To także dzień zawierania nowych znajomości. Pomocne okażą się Rak i Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mogą dzisiaj spędzić zbyt dużo czasu na marzeniach. Czeka je dobry dzień w towarzystwie bliskich osób lub lubianych współpracowników. Dzień sprzyja singlom. Być może przyjdzie dzisiaj do was miłość, a przynajmniej zauroczenie. Pomocne znaki teraz to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom będzie dzisiaj dość spokojna, a nawet senna i niechętna do działania. Jednym słowem - niezbyt przyłoży się teraz do pracy. Nie obiecujcie zbyt wiele, aby mieć jeszcze czas i energię na sprawy osobiste. Wieczorem czeka na was niespodzianka. Sprzyjają wam teraz Byk oraz Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpion jest dzisiaj zajęty robieniem kariery zawodowej. Bądźcie cierpliwi i uważni, nie rzucajcie się na każdą propozycję, zanim jej nie przemyślicie. Zapamiętajcie swoje pomysły bo przydadzą się wam kiedyś. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają przed sobą udany dzień. Sprawy potoczą się po ich myśli, jeśli tylko nie zapomną o pewnych sprawach. Zatem spójrzcie w kalendarz i sprawdźcie terminy i godziny spotkań. Wasze pomysły okażą się udane, pod warunkiem, że nie zawalicie terminów. Pomocne znaki na dzisiaj to Rak oraz Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce niezbyt chętnie zabiorą się za pracę, będą miały ochotę wymigać się od co trudniejszych zadań. Możliwe jednak, że dodatkowe zawodowe obowiązki oznaczają też dodatkowe pieniądze. W domu ktoś będzie potrzebować od was pomocy. Dzisiaj trzymajcie z Rakiem oraz Lwem.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są od rana szukają okazji, aby zrealizować swoje wielkie plany. Nie mają ochoty na zajmowanie się sprawami przyziemnymi, ale skoncentrują się na przyszłości. Czekają was też przyjemne chwile w doborowym towarzystwie. Ponadto dobra wiadomość zdecydowanie poprawi wasz humor. Trzymajcie się blisko przyjaznej Panny i Koziorożca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj drażliwe i nieco osłabione. Nie poprawi wam humoru seria pomyłek i zguba, do której może dojść przez nieuwagę. Dlatego też zalecamy dzisiaj raczej odpoczynek niż zabieranie się na trudne zadania. Sprzyjają wam teraz sympatyczny Baran oraz Strzelec.

Horoskopy