Horoskop dzienny na wtorek 14 lipca 2020 roku - Skorpionom zaleca się odpoczynek, Koziorożce czeka miły dzień...

Horoskop dzienny na wtorek 14 lipca 2020 roku - czas sprawdzić, co nas czeka. Życzymy miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj nieco nerwowe. W dodatku ktoś nieprzychylnie się o nich wypowie. Możecie mieć potem problem z oceną waszej pracy. Może jednak warto podjąć dyskusję? Po południu odpocznijcie w gronie znajomych. Już teraz do nich dzwońcie. A przychylny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki pełne optymizmu i energii, osiągną to, o czym od dawna marzą. Zajmą się dzisiaj nowym hobby lub znajdą sobie ciekawe zajęcie na wakacyjne dni. W sprawach uczuciowych będzie nieco zamętu. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj pełne czaru i zrobią dobre wrażenie na ludziach, z którymi będą mieć do czynienia. Potem nie przejmujcie się krytycznymi uwagami szefa, nie zawsze ma rację. Trzymajcie się swojego zdania. A sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki chcą dzisiaj pozmieniać pewne sprawy i zacząć wszystko od nowa. Na razie nie denerwujcie się na zapas i poczekajcie na to, co przyniesie przyszłość. Nie denerwujcie się też zbytnio, bo sprawy nie są tego warte. Lepiej utrzymać przyjazne kontakty z ludźmi. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj chętne do zabawy, spotkań lub wyjazdów. Nie wszyscy jednak zrozumieją wasze potrzeby i mogą coś skrytykować. Ale nie przejmujcie się i róbcie swoje. Trzeba też zrobić porządki i nadrobić zaległości. Pomocy znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dość zapracowane. Ale nie martwcie się, współpracownicy będą chcieli wam pomóc. Przed wami także kilka kluczowych decyzji. Nie zwlekajcie z ich podjęciem. W sprawach miłosnych także bądźcie ostrożni. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi okażą się dzisiaj energiczne i pomysłowe. Zaczną omawiać swoje plany zawodowe i ułożą plan działania na najbliższe tygodnie. Jeżeli się nie zorganizujecie, ktoś może was zacząć krytykować. Uważajcie, aby nie pomylić się w paru sprawach. Po południu znajdźcie sposób na relaks. Sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Zobacz wideo Upał cię męczy? Wypróbuj nasze pomysły na schłodzenie

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj trochę nerwowe i nierozważne. Łatwo w takiej sytuacji o pochopne decyzje. Ale pamiętajcie, że zawsze możecie poprosić o wsparcie przyjazne wam osoby spod znaku Bliźniąt. Są wam dzisiaj przychylne.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce dzisiaj zajmą się opracowywaniem swoich wakacyjnych lub zawodowych planów.  Uważajcie tylko przy tym, aby nie pogmatwać paru spraw. Lepiej oddzielać sprawy zawodowe od osobistych. Póki co, sytuacja może wydawać się krytyczna. Ale bądźcie dobrej myśli, wszystko w końcu się wyjaśni. Wsparcie uzyskacie ze strony Byka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom dzień przyniesie nieco niespodziane, ale za to miłych. Macie szansę na spełnienie marzeń. Po południu czeka was trochę zabawy w miłym towarzystwie. Weźcie ze sobą nieco gotówki, bo będzie okazja do kupienia czegoś ciekawego. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom niespecjalnie będzie się dzisiaj chciało angażować w sprawy zawodowe. Nie przejmiecie się krytyką i będziecie robić swoje. Przed wami także ciekawe wydarzenie. Ale nie dajcie się namówić na coś, co wam nie bardzo odpowiada. Sprzyjający wam znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby wyruszą na większe zakupy, które w sumie okażą się udane. Poznają też dzisiaj nowe osoby, które okażą się bardzo interesujące. Warto zachować numery telefonów na dłużej. Pamiętajcie też, że urlop jeszcze przed wami. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskopy