Horoskop dzienny na czwartek 16 lipca 2020 roku - Lew raczej nieufnie podejdzie do pewnych spraw...

Horoskop dzienny na czwartek 16 lipca 2020 roku - zajrzyjcie dzisiaj do swoich horoskopów. Może coś was zaskoczy.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj skłonne do zadumy. Będziecie też uczuleni na wszelkie intrygi i próby manipulowania wami. Najważniejsze będą sprawy osobiste, ale i o finansach i pracy nie zapomnicie. Poszukajcie towarzystwa przyjaciół i trzymajcie się z dala od pochlebców. Pomocny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki chcą dzisiaj zmienić pewne sprawy w swoim życiu. Zaczną się zastanawiać, co należałoby teraz zrobić, aby sprawy szybko ruszyły do przodu. Spróbujcie też teraz zadbać o siebie, zróbcie coś, co pasuje do waszej osobowości. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta spędzą dzień dość niespokojnie. Będą musiały zając się pewnymi pilnymi domowymi sprawami. Nieporozumienia, jeśli takie będą, szybko się na szczęście wyjaśnią. To dobry czas na załatwianie trudnych spraw. Weźcie się za nie jak najszybciej. Pomocny znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki postanowią dzisiaj działać i załagodzić pewne sprawy oraz wyjaśnić nieporozumienia. Mają wokół siebie grupę osób, które chętnie ich wesprą. Niektóre Raki dostaną dzisiaj dobre wiadomości. A sprzyjające znaki to Lew oraz Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj raczej nieufne, ale spokojne i opanowane. Dzięki temu to będzie dzień sukcesów i zamykania ważnych spraw. Możecie teraz śmiało realizować swoje plany.Po południu poświęćcie kilka chwil swojej rodzinie. Trzymajcie się blisko przyjaznego Byka.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj raczej niespokojne. Muszą odpowiednio rozegrać pewne sprawy, aby udało się je zrealizować. Potrzebujecie chwili na zastanowienie się, mimo że tak naprawdę chcecie wszystko zrealizować od razu. Wieczorem warto zająć się sobą i swoimi potrzebami. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj opanowane i skupione na realizacji swoich pomysłów. Dzień sprzyja wyjaśnianiu nieporozumień. Dzięki temu pchniecie kilka spraw do przodu. Uśmiechajcie się więcej, nie ma co się obrażać o czyjeś żarty. Przyjazny znak zodiaku, na który możecie dzisiaj liczyć, to przede wszystkim Panna.

Zobacz wideo Sposoby na oszczędzanie wody. Jak to robić?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają przed sobą dobry dzień. Przezorność spowoduje, że unikniecie pewnej wpadki i dzień okaże się udany. Pomyślcie, jak najlepiej wykorzystać przychylność gwiazd. Nie odmawiajcie też pomocy swoim przyjaciołom. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce marzą o dalekich podróżach i niezbyt cieszy je więc perspektywa zajmowania się nudnymi biurowymi lub domowymi obowiązkami. Zrobią wiele, aby spędzić ten dzień ciekawiej. W domu będą chciały coś zmienić, chociażby umeblowanie. Trzymajcie się blisko zodiakalnego Byka a dzień będzie udany.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj raczej nerwowe, bo w pracy zostaną wciąż coś się będzie działo. Sporo radości sprawi wam jednak popołudniowe spotkanie z rodziną. Spędzicie miłe chwile, a i wieczór też zapowiada się ciekawie. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki skupią się teraz na pracy i ewentualnych zyskach. Dzień sprzyja podejmowaniu ważnych decyzji. Możecie śmiało rozpoczynać nowe rzeczy, macie za sobą wielu sprzymierzeńców. Pomocne będą szczególnie osoby spod znaku Panny oraz Skorpiona. Trzymajcie się ich blisko.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby usłyszą dzisiaj nieprzychylną dla siebie opinię, którą będą chciały jakoś zmienić. Okażecie się przy tym bardzo wymagający wobec siebie. Unikajcie dzisiaj ryzyka i nie obiecujcie za wiele. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskopy