Horoskop dzienny na piątek 17 lipca 2020 roku - Barany szukają czegoś nowego w swoim życiu, Byk odważny...

Horoskop dzienny na piatek 17 lipca 2020 roku - deszczowy piątek sprzyja refleksjom. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Jeżeli tylko możecie, wybierzcie się na spacer lub na krótką wycieczkę. To pomoże wam przetrwać dzisiejszy dzień. Nie macie bowiem nastroju do pracy i do nadmiernego wysiłku. Oczekujcie też na wiadomości od przyjaciół. Poprawią wam humor na dłużej. A przyjaznym znakiem jest teraz Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są aktywne, zainteresowane otoczeniem, a przy tym odważne i pewne swoich racji. Ruszą do przodu z wielkim impetem. Dzień sprzyja także załatwianiu spraw w urzędach lub bankach. Ktoś będzie wam dzisiaj szczególnie pomocny. Wykorzystajcie zatem sposobność. Sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj dobrze nastawione do życia i  ciekawe nowości. Będą musiały jednak zwalczyć pokusę lenistwa i zmusić się do pewnego wysiłku. Możliwe też, że czeka je służbowy wyjazd. Przychylne znaki na dzisiaj to Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj bardzo towarzyskie, dlatego też wybiorą się w odwiedziny do dawno nie widzianych przyjaciół lub zorganizują wielkie przyjęcie. Zaplanują też weekendowe atrakcje i zaczną szukać chętnych. Unikajcie jednak rozmów o polityce. A przychylne znaki zodiaku to Wodnik i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie mają ochoty na trudzenie się w pracy, ale niestety muszą wziąć się w garść i porządnie popracować. Chętnie jednak urwą się wcześniej, aby pogawędzić z przyjaciółmi w knajpce. Popołudnie to także czas zakupów, chociaż powinniście uważać na wydatki. Pomocne znaki na dzisiaj to Ryby i Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny przypomną sobie dzisiaj o zaległościach i obowiązkach, które mają na głowie od jakiegoś czasu. Trzeba będzie się mocno wysilić, aby nadążyć ze wszystkim. Możecie poprosić o wsparcie, jeżeli coś was przerośnie. Pomocą służą dzisiaj Ryby.

Zobacz wideo Arbuz to tylko "cukier i woda"? Nieprawda!

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą musiały dzisiaj uporać się z pewnymi decyzjami. Unikajcie jednak zbytniego pośpiechu i nadmiernego ryzyka. Po południu powrót dobrego nastroju, a zaplanowane spotkania okażą się udane. W towarzystwie Skorpiona będziecie się dobrze bawić.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony czeka dość udany dzień. Dzień zacznie się od miłych rozmów. Może nawet usłyszycie kilka plotek. W dodatku w pracy liczba spraw do załatwienia okaże się mniejsza, niż początkowo wam się wydawało. Wybierzcie się na lunch ze znajomymi, bo czas na relaks. Sprzyjające znaki to Bliźnięta i Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce w pracy nie będą się nudzić. Więcej czasu spędzą przy tym na pogawędkach niż na wypełnianiu obowiązków. Uważajcie jednak, aby komuś przez to nie podpaść. Popołudnie to dobry czas, czeka na was wiadomość, która was ucieszy. Sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka dzisiaj sporo telefonów i e-maili, na które trzeba odpowiedzieć. Na szczęście, ktoś w pracy postanowi wam nieco ulżyć. Wieczorem poczujecie jednak, że to był naprawdę męczący dzień. Możecie oddać się relaksowi, bo dzień pełen obowiązków już za wami. Przychylny jest wam  dzisiaj Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj mieć pewne problemy z koncentracją w pracy. Czyjeś niewybredne żarty też wam się nie spodobają. Po południu czeka was jednak zmiana nastroju, dobry humor i pozytywna energia. Spotkania, które zaplanowaliście, okażą się udane. Przychylny znak zodiaku na dzisiaj to Baran.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj energiczne i ciekawe świata. Humor was będzie dopisywał od rana. Czeka was także kilka niespodzianek, ale całkiem miłych. Jeżeli kogoś dzisiaj poznacie może się okazać, że będzie to znajomość na dłużej. Pomocne znaki zodiaku to Lew i Skorpion.

Horoskopy