Horoskop dzienny na sobotę 18 lipca 2020 roku - Wagi dobrze się bawią, Strzelce powinny zachować ostrożność...

Horoskop dzienny na sobotę 18 lipca 2020 roku - bawcie się dzisiaj dobrze. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj przejęte losami innych ludzi. Okaże się, że będą musiały komuś pomóc. Po południu unikajcie konfliktów  z rodziną. Warto też zostawić sobie nieco czasu dla siebie. Przed wami konieczność podjęcia pewnych decyzji. Możecie też zwrócić się do Wagi, która posłuży wam radą i pomocą.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom nie będzie się dzisiaj chciało wychodzić z domu. Taki mają leniwy dzień. Skoncentrują się na dogadzaniu sobie i odpoczynku. Może tylko wejdą na chwilę do kuchni, aby przygotować coś pysznego. Pomocny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj pełne życiowych sił. Pragną czegoś nowego w swoim życiu, a optymizm pozwoli im zabrać się za działania. Spróbujcie sobie wyobrazić, co tak właściwie chcecie teraz robić, co sprawi wam radość. Czego wam potrzeba, abyście byli zadowoleni. Macie dzisiaj do dyspozycji Lwa i Strzelca, poradźcie się ich w tej sprawie.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj zobligowane do niesienia komuś pomocy. Rodzinne sprawy będą wam zajmować czas od rana. Skoncentrujcie się zatem na nich i szybko uporajcie z problemami. Potem warto zadbać o kondycję i urodę. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Rak oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj w środku różnych towarzyskich wydarzeń. Będą spotykać się ze znajomymi i trochę plotkować. Popołudniem spędźcie trochę czasu z rodziną. Dawno was nie widzieli. Sprzyjają wam Byk i Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj zajęte osobistymi sprawami. Dzień sprzyja podejmowaniu niełatwych decyzji, a także zajęciu się sprawami zdrowia i urody. Macie coś do przemyślenia. Popołudnie za to pełne niespodzianek. Ktoś niespodziewanie was odwiedzi. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak i Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi niespecjalnie będą miały chęć na zajmowanie się poważnymi sprawami. Zamiast tego skoncentrujcie się na rozrywkach. Radosna zabawa w gronie przyjaciół to jest to, co będzie dzisiaj najważniejsze. Najlepiej się poczujecie w towarzystwie Barana oraz Strzelca.

Zobacz wideo Orka z francuskiego oceanarium mówi ludzkim językiem

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj zajęte kilkoma, niecierpiącymi zwłoki sprawami. Ale bądźcie dobrej myśli, wszystkie sprawy idą ku dobremu. Macie też dzisiaj ochotę na wprowadzenie zmian w swoim otoczeniu. Zapewne zabierzecie się za przemeblowanie. Sprzyjają wam teraz Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dzień przebiegnie dość nietypowo. A to wszystko przez to, ze będziecie wyjątkowo roztrzepani. Możliwe zatem, że dojdzie do jakiejś pomyłki. Może spotkacie też kogoś, z kim nawiążecie przyjaźń na długie lata. Pomocny znak zodiaku teraz to Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj nieco kłótliwe, ale też przedsiębiorcze. Okaże się, że będą potrzebne ich zdolności organizacyjne. Ktoś doceni waszą pomoc. Spotkajcie się także z osobą spod znaku Panny. To wasz przyjacielski znak na dziś.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj życzliwie nastawione do świata. Poznają nowe osoby, które okażą się bardzo interesujące. Macie też teraz dobry czas na nauczenie się czegoś nowego. Po południu będziecie musieli podjąć pewną trudną decyzję. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby spędzą niemal cały dzień na zajmowaniu się finansami i na szukaniu pomysłu na zarobek. Nie będą miały ochoty na żadne większe spotkania towarzyskie, czy też na wyjazdy. Odpocznijcie zatem z rodziną, a wróci wam optymizm i chęć do działania. Pomocne znaki zodiaku to Byk i Panna.

Horoskopy