Horoskop dzienny na poniedziałek 20 lipca 2020 roku - Lew zapracowany, Rak natomiast w gorszym nastroju...

Horoskop dzienny na poniedziałek 20 lipca 2020 roku - niektórzy z was będą mieć dzisiaj sporo szcześcia. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj pełne optymizmu i energii. Dzięki staraniom wyprzedzą konkurencję o wiele długości. Tak trzymać! Wiele osób będzie dzisiaj na was polegać i pytać o zdanie. Macie dzisiaj wiele wspólnego z Bykiem.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj dość zapracowane. W biurze ktoś zrzuci na nich sporo zadań. Poświęcą się ponadto sprawom zdrowia i urody. Zatem dzień będziecie mieli wypełniony po brzegi. W razie kłopotów poradźcie się wypróbowanych przyjaciół. Sprzyjają wam osoby spod znaku Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają spokojny dzień. Jeżeli posłuchacie rady przyjaciół, dobrze na tym wyjdziecie. W sprawach uczuciowych może jednak pojawić się pewna przeszkoda. Poradźcie się kogoś spod znaku Wagi

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj jakieś marudne i w złym nastroju. Będziecie się złościć, nawet gdy nie będzie ku temu żadnego powodu. Nie podejmujcie jednak pochopnych decyzji, pod wpływem emocji. Sprzyjający znak dzisiaj to Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj bardzo zajęte. Sprawy zawodowe okażą się ważne i trzeba będzie zając się czymś bez zwłoki. Mają nadzieję, że dzięki temu zakończą pewną sprawę. Potem poczują się zmęczone i przepracowane nad miarę. Pomyślcie o odpoczynku. Macie sprzymierzeńca wśród Bliźniaków.

Zobacz wideo Czekasz aż twój smartfon rozładuje się do zera? To błąd. Jak poprawnie ładować akumulator? [TOPtech]

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny okażą się dzisiaj tajemnicze i nie zdradzą nikomu swoich myśli. Ale ktoś z waszego otoczenia domyśli się pewnych spraw. Poszukajcie dobrych pomocników, bo będziecie musieli uporać się z pewnymi sprawami jeszcze dziś. Pomocny znak to teraz Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi szukają dzisiaj dowodów uznania i zainteresowania ze strony otoczenia. Zrobicie wiele, aby wciągnąć kogoś w swoje sprawy. Dzień sprzyja także rozwiązywaniu problemów i znajdowaniu nowych znajomości. Pomoże wam ktoś spod znaku Raka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj energiczne i szukają okazji do nowych przedsięwzięć. Mają ciekawe plany, ale nie wszystko uda się od razu zrobić. Ale pamiętajcie, że gwiazdy sprzyjają odważnym. Pomocny znak na dzisiaj to Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą chciały dzisiaj nadrobić zaległości i zabiorą się za działanie. Przypomną sobie o złożonych obietnicach i zaczną działać. Ewentualne nieporozumienia same się wyjaśnią, więc nie martwcie się o efekt. Humor wyraźnie się wam potem poprawi. Sprzyjający znak to Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj ambitne i praca będzie dla nich najważniejsza. Będziecie cierpliwie realizować, to co zaplanowaliście albo co zlecił wam szef. Unikajcie jednak sporów i forsowania swoich pomysłów na siłę. Macie też po swojej stronie kogoś spod znaku Lwa.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj w dobrym humorze, będą naprawdę zadowolone z dzisiejszego dnia. Znajdziecie się w centrum zainteresowania i wszyscy będą z uwagą słuchać waszych słów. Ktoś jednak spróbuje wykorzystać wasze dobre serce. Pomocny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą miały ciekawy dzień. Wasze pomysły spodobają się i ruszycie do ich realizowania. Wiele spraw wyjaśni się i sekrety nie będą już sekretami. Chyba, że coś was jednak powstrzyma przed opowiedzeniem o pewnej sprawie. A do pomocy przyjdzie ktoś spod znaku Skorpiona.

Horoskopy