Horoskop dzienny na środę 22 lipca 2020 roku - Waga towarzyska, Lew pełen sił...

Horoskop dzienny na środę 22 lipca 2020 roku - zobaczmy, co na czeka w ten letni dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie będą się nudzić, ani narzekać na brak nowych znajomości. W pracy czekają was wyzwania, które pozwolą wam się wykazać niecodziennymi umiejętnościami. A w domu za to trzeba będzie opracować plan wyjazdu i atrakcje na czas urlopu. A przychylne wam znaki to Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj myśleć o sprawach finansowych. Ale też są przy tym uparte i nie dadzą się przekonać do cudzych pomysłów. Służbowe sprawy wymagają jednak podejścia dyplomatycznego. Nie bierzcie na siebie zbyt wielu obowiązków. Przychylna jest wam Panna, a także Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj zajęte pomaganiem innym. Podejmiecie także decyzję, która zmieni kilka rzeczy w otoczeniu. Dzień sprzyja ponadto zajęciu się swoim zdrowiem lub urodą. Prawdopodobnie nadszedł czas, aby odwiedzić salon fryzjerski lub kosmetyczny. Przychylny znak zodiaku to Waga.

Zobacz wideo to odpowiada za ekstremalne zjawiska pogodowe?

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czują się już zmęczone pracą, a to dopiero wtorek. Zróbcie sobie luźniejszy dzień, a z pewnością potem poczujecie się lepiej. Trochę odpoczynku dobrze wam zrobi. Spotkajcie się z przyjaciółmi, albo idźcie do kina. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew ma dzisiaj pracowity dzień. Nie zabraknie mu humoru i optymizmu, co pomoże w załatwieniu kilku spraw, za które się zabrał. Odezwą się także dzisiaj starzy przyjaciele. Pomocne znaki zodiaku to Baran i Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj aktywne i zajęte rozstrzyganiem sporów. Zostaniecie bowiem poproszeni o pomoc. Trzymajcie się przy tym obiektywizmu, pokażcie że macie niezależne zdanie. A o wsparcie najlepiej poprosić Koziorożca.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj bardzo towarzyskie i od rana planują spotkania z przyjaciółmi. Może wyruszą w dalsza podróż, jeżeli akurat dostały urlop. Warto dzisiaj rozejrzeć się na nowymi znajomościami. Przychylne znaki zodiaku to Lew i Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony chcą wygospodarować więcej pieniędzy na wakacje, zatem zaczną podsumowywać wydatki i liczyć wpływy. Zamiast narzekać, weźcie się za działanie. Może gdzieś znajdziecie sposób na większy zarobek. Dzisiaj czeka was też poprawa humoru. Przychylne znaki zodiaku to Byk i Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce szukają dzisiaj spokoju i ciszy. Jeżeli są na urlopie, to raczej spędzą dzień na leżaku. Po południu natomiast poczują zew przygody i postanowią spotkać się w większym gronie i wyruszyć na zabawę. Uważajcie tylko na wydatki. A przychylne są wam Baran i Strzelec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają teraz czas, aby zająć się domowymi sprawami. Może czas na przemeblowanie? Ale uzgodnijcie to najpierw z rodziną. Czas sprzyja także zajęciu się swoją kondycją. A przychylne są wam teraz Panny.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj nieuważne, co sprzyja pomyłkom i zgubom. Spróbujcie się skoncentrować, w przeciwnym wypadku czeka was kilka wpadek, z których trzeba będzie się tłumaczyć. Z pomocą przyjdą wam przyjaciele. A sprzyjający znak zodiaku to Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poczują, że są pełne energii i skierują ją do pomagania innym. Zyskają sobie tym wdzięczność wielu osób. Spotkania towarzyskie, zaplanowane na popołudnie, upłyną w dobrej atmosferze. Będziecie się dobrze bawić. Przychylny znak zodiaku to dzisiaj Lew.