Horoskop dzienny na czwartek 23 lipca 2020 roku - Barany będą się dobrze bawić, Ryby zapomną o problemach...

Horoskop dzienny na czwartek 23 lipca 2020 roku - już niemal połowa wakacji. Jesli jeszcze nie byliście na urlopie - czas pomyśleć o odpoczynku.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom dzień upłynie na spotkaniach towarzyskich. Uważajcie przy tym, aby nie ulec pokusie i nie narzucajcie innym nadmiernie swojego zdania. Postarajcie się słuchać także co mówią inni. Dzień sprzyja dobrej zabawie, więc korzystajcie z okazji. Sprzyjający znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zaczną dzień od leniwego przeciągania się i myśli o odpoczynku, ale później nabiorą energii i chęci do działania. Być może wyruszą gdzieś w podróż albo zaplanują spotkanie w większym gronie. Przychylnie spoglądają dzisiaj na was Bliźnięta i Strzelce.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Przed Bliźniętami szansa na spełnienie się ich marzeń. Ktoś też doceni wasze pomysły i pochwali za inicjatywę. Zadbajcie też o wygląd i poszukajcie nowych kreacji. To może być dzisiaj istotne, bo czeka was niespodziewane spotkanie po latach. Przychylne są wam Byk oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki muszą być dzisiaj odważniejsze. Nie ma co wątpić tak w swoje kompetencje. W pracy wasza niepewność może doprowadzić do nieporozumienia. Na szczęście popołudnie szykuje się znacznie bardzie udane. Bądźcie dobrej myśli. A sprzyja wam teraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy potrzebują dzisiaj odpoczynku i pragną pozbyć się wreszcie męczących codziennych obowiązków. Ale to nie jest to jednak takie proste, jakoś trzeba zarabiać na życie. Po południu bardzo was wciągnie spotkanie ze znajomymi, będziecie się bardzo dobrze bawić. Przychylny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie powinny wdawać się dzisiaj w żadne spory, szczególnie polityczne. Niektóre wypowiedzi nieźle was zirytują. Dlatego po południu zajmijcie się czymś spokojniejszym, na przykład zakupami. Miłego dnia życzą wam też Bliźnięta i Waga.

Zobacz wideo Dlaczego produkty dla kobiet są droższe? Różowy podatek

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi wstaną dzisiaj wesołe i pełne energii. Uznają, że czas na zajęcie się sobą i swoimi potrzebami. Niestety, po południu trochę wasz nastrój oklapnie. Ktoś lub coś bardzo was rozdrażni. Szukajcie jednak dzisiaj towarzystwa łagodnego Raka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj jakby marudne. Czują, że potrzebują uwagi i dowodów przychylności ze strony innych ludzi. Na szczęście po południu wiele się wokół nich zmieni i Skorpiony odzyskają humor i werwę. Będziecie mieć ciekawe pomysły, więc czas zacząć je wdrażać. A przychylny jest wam teraz Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce czują, że codzienność je nuży i czas na zmiany. Zaplanujecie dalszą podróż i poszukacie możliwości ciekawego spędzenia czasu. Popołudnie spędzicie tak, jak lubicie najbardziej, a więc aktywnie i z pomysłem. Chętnie potowarzyszy wam dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Koziorożce (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom przyjdą do głowy świetne pomysły na zmiany w swoim życiu. Macie teraz dobrą passę, wykorzystajcie ten czas jak najlepiej. Popołudnie spędzicie wesoło w przyjaznym otoczeniu. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj nieco niespokojne. Nie martwcie się jednak na zapas, bez trudu zajdziecie wyjście z pewnej sytuacji. Sprawy finansowe także okażą się w końcu nie tak trudne. Po południu czekają was niespodziewane odwiedziny lub telefon. Przychylny znak zodiaku to dzisiaj Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj mile widziane w każdym towarzystwie. Chętnie porozmawiacie z sąsiadami o ich problemach albo wybierzecie się gdzieś z przyjaciółmi. Nie przesadźcie tylko z plotkowaniem. Ponadto czeka was większa wyprawa, która pozwoli wam zapomnieć o codzienności. Najlepiej bawić się będziecie w towarzystwie Bliźniąt, Strzelca oraz Wagi.

Horoskopy