Horoskop dzienny na piątek 24 lipca 2020 roku - Panny pewne siebie, Lwy czeka ciekawy dzień...

Horoskop dzienny na piątek 24 lipca 2020 roku - koniec tygodnia i piękna pogoda. Czegóż chcieć więcej!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj nieco uległe i łatwo dadzą się przekonać do różnych pomysłów. Ale nie dajcie się tak całkiem przekabacić. Pamiętajcie też o swoich potrzebach. Wieczorem wpadniecie w filozoficzny nastrój i zaczniecie wygłaszać maksymy o życiu. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byk jest dzisiaj zajęty ponad miarę, a dzień okaże się męczący i długi. Ale dzięki szczęśliwym zbiegom okoliczności uporacie się z pewną trudną sprawą. Zaufajcie przy tym swojej intuicji. Dzień sprzyja też spotkaniom lub randkom, a pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą roztargnione i zapominalskie. Z tego powodu może ich spotkać pewne niepowodzenie, ponieważ zapomną o przygotowaniach. Albo też pomylą daty lub godziny. Poza tym, nie za bardzo sobie poradzą z pewną osobą. Na szczęście pomocne okażą się Lwy oraz Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj zachowawcze i raczej nie dadzą się namówić na nic ryzykownego. Będą jednak działać jako negocjatorzy i pomogą w rozstrzygnięciu pewnego sporu. Niektóre Raki wykażą się także jako artyści. Coś romantycznego zagra im w duszy. Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj dość niezwykły dzień. Okażą się przy tym dość buntowniczy i postawią na swoim. Prace zespołowe jednak im dzisiaj nie pójdą. Lwy wolą iść swoją drogą. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny okażą się dzisiaj władcze. Jeżeli ktoś stanie im na drodze, długo to popamięta. Okażecie się przedsiębiorczy i pewni siebie, a to wróży wam sukces. Ale uważajcie też na nadmiar obowiązków. Znajdźcie też czas na odpoczynek. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Zobacz wideo Upał doskwiera? Zrób sama chłodzącą mgiełkę do ciała

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są pełne sił i postanowią dzisiaj realizować ambitne zadania. W pracy czeka je istotna zmian, możliwe nawet że będą zdecydowanie więcej zarabiać. Mają też dobrą passę w sprawach towarzyskich. Uważajcie jednak na pewne ryzyko i nie rozpędzajcie się zanadto. Sprzyjający znak zodiaku to Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj czuły się nieco zmęczone codziennymi obowiązkami. Niespecjalnie będą też chciały wchodzić w ryzykowne sytuacje. Dzisiaj żadnych eksperymentów. Nie opowiadajcie też innym o swoich sprawach. Możecie trafić na plotkarzy. Pomocne znaki zodiaku to Baran i Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj kłopoty z podejmowaniem decyzji. Są niezdecydowane i mają problem ze skupieniem się na jednej sprawie. Niespodziewane wydarzenie wytrąci je z równowagi. Możliwe, że będziecie mieli wiele do przemyślenia. Sprzyjające znaki zodiaku to Waga oraz Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj niezdecydowane i przewrażliwione. A to oznacza, że mogą mieć kłopoty z podejmowaniem decyzji. Poszukajcie sposobu na poprawę waszych relacji z otoczeniem. Wasze pomysły zostaną wtedy docenione. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna oraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj pracowity dzień. Postanowią bowiem, że czas na nadrabianie zaległości. Nie zapominajcie przy tym o skromności. Przechwalanie się wszem i wobec nie jest dobrze widziane. Może być tak, że ktoś zażąda sprawdzianu. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj w nie najlepszym nastroju. Zdenerwowane i kłótliwe nie nawiążą zbyt dobrych relacji. Dopiero po południu, po powrocie z pracy, wróci im lepszy humor. W domu czeka je pewna niespodzianka. Pomocny znak zodiaku to teraz Skorpion.

Horoskopy