Horoskop dzienny na sobotę 25 lipca 2020 roku - Ryby czeka ważny dzień, Koziorożce mają szczęście...

Horoskop dzienny na sobotę 25 lipca 2020 roku - przed nami sobotni wypoczynek. Sprawdźmy, co nas jeszcze czeka.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany postarają się dzisiaj, aby wszystko przebiegało tak, jak sobie wymarzyły. Pogoda będzie wam sprzyjać, wyruszycie zatem przed siebie. Może nawet gdzieś całkiem daleko, gdzie uda wam się odpocząć od hałasu. Czeka was miły dzień. Sprzyjają wam Rak i Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki dostaną dzisiaj dobre wiadomości od przyjaciół. To poprawi wam humor na dłużej. Skorzystajcie z wolnego dnia, idźcie na spacer i wyjedźcie za miasto. Wieczorne spotkanie ze znajomymi będzie tez bardzo udane. Sprzyjające znaki zodiaku to Skorpion oraz Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj udzielać porad. Nie przesadzajcie tylko z obietnicami. Potem trzeba będzie im sprostać. Czeka was ponadto dużo ruchu na świeżym powietrzu i wesołe towarzystwo. Gdybyście potrzebowali wsparcia zwróćcie się do kogoś spod znaku Byka albo Raka.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj towarzyskie i chętnie do spotkań lub wyjazdów. czekają was też pomyślne wieści. Spotkacie prawdopodobnie kogoś, kto wniesie w wasze życie wiele radości. Ponadto dzień sprzyja zdobywaniu nowych wiadomości. Nie przesadźcie jednak z plotkami. Pomocne znaki na dzisiaj to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają przed sobą aktywny dzień. Zamiast wylegiwać się na leżaku, wybiorą się na wycieczkę w góry lub do lasu. Nie zmarnują ani chwili wolnego dnia. To dobry dzień na kontakt z naturą. A pomocy możecie oczekiwać od kogoś spod znaku Byka i Wagi.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj raczej apodyktyczne i będą próbowały narzucić swoją wolę całej rodzinie. Wytłumaczcie im dokładnie o co wam chodzi, zamiast się denerwować. Macie teraz okazję na nawiązanie lepszych relacji z pewną starszą osobą. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są od rana senne i zamyślone. Pogrąża się w marzeniach o lepszej przyszłości. Po południu jednak spróbujcie się wyluzować, bo czas na weekendowy odpoczynek. Nie dajcie się ponadto namówić na ryzykowne pożyczki lub interesy. A sprzyjające znaki to teraz Rak oraz Lew.

Zobacz wideo Pikle z awokado. Przepis na wspaniałą przystawkę w słoiku

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą mieć sporo ciekawych propozycji na spędzenie weekendu. Jeżeli umówicie się ze znajomymi, z pewnością spędzicie miłe chwile. Może spotkacie też dzisiaj kogoś fascynującego? Jeżeli będą jakieś nieporozumienia, szybko wyjaśnicie je na swoją korzyść. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Baran oraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są nieco nerwowe, za dużo myślą bowiem o zawodowych wyzwaniach. Jedźcie na wycieczkę albo zabierzcie się za swój ogródek. Tak czy owak, wasze plany spędzenia soboty na narzekaniu to nie najlepszy pomysł. Warto się nieco wysilić, aby dzień był udany. A sprzyjające znaki zodiaku to Koziorożec oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka dzisiaj naprawdę udany dzień. Mają ciekawe pomysły na spędzenie czasu. Nie ograniczajcie się zatem tylko do skromnych marzeń. Może spotkacie też kogoś, kto was zaciekawi? Nowe przygody w nowym towarzystwie czekają na was. A sprzyjają wam teraz Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Jeżeli to możliwe, omijajcie dzisiaj Strzelca. W przeciwnym wypadku czeka was trochę nerwów.  Możecie jednak liczyć też na udane spotkania i szczęśliwy zbieg okoliczności. Jeżeli się postaracie, czeka was udany dzień. A pomocne znaki na teraz to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby muszą się dzisiaj postarać, bo mają przed sobą ważny dzień. To dzień zawierania nowych znajomości i szukania inspiracji do pracy, mimo wolnego dnia. Czeka was interesujące wydarzenie. A sprzyjające znaki zodiaku to Strzelec i Wodnik.

Horoskopy