Horoskop dzienny na poniedziałek 27 lipca 2020 roku - Barany mają dzisiaj udany dzień, Raki powinny solidnie popracować...

Horoskop dzienny na poniedziałek 27 lipca 2020 roku - czekają was miłe chwile. Mimo, że to poniedziałek.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mimo wszystko będą miały dzisiaj dużo szczęścia. A właściwie to uratuje je intuicja. Dzięki temu nie ulegną pewnej manipulacji i szczęśliwie ominą rafy. Popołudnie poświęcą na przyjemności. Sprzyjający im znak zodiaku to Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie chcą dzisiaj w pracy specjalnie się wysilać. Okoliczności nie sprzyjają ryzykownym sprawom. Unikajcie zatem sporów. Współpracownicy będą oczekiwać od was współpracy, a nie tylko zarządzania. Trzymajcie się dzisiaj blisko Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta chcą dzisiaj czegoś nowego. Ale nie rzucajcie się na wszystko, co wyda wam się nowe. Nie wszystko jest warte waszej energii i zainteresowania. Najważniejsza batalia rozegra się po południu. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie pozwolą dzisiaj sobą dyrygować. Ale nie wystarczy samo popisywanie, musicie jeszcze solidnie zabrać się do pracy. Musicie też być bardziej wyrozumiali dla rodziny. Ktoś oczekuje od was pomocy, a przynajmniej zrozumienia. A sprzyjające znaki na dzisiaj to Koziorożec.

Zobacz wideo Zatrucia pokarmowe latem: tego lepiej nie jeść, jeśli nie chcesz spędzić urlopu w toalecie

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy powinny dzisiaj działać tak, jak im podpowiada instynkt. Nawet jeżeli będzie to znaczyło konieczność zmiany poglądów. Chociaż zdenerwuje was nieco czyjś niestosowny żart. A potem może zakupy pomogą wam poprawić sobie nastrój? A sprzyjającym znakiem jest teraz Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czeka dzisiaj sympatyczny dzień. W dodatku ktoś z otoczenia zdecyduje się im pomóc w nadgonieniu zaległości. Pomoże wam ktoś, po kim nigdy byście się nie tego spodziewali. Nie bierzcie jednak na siebie zbyt wielu obowiązków. A sprzyjające znaki zodiaku to Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka pracowity ale udany dzień dzień. Ich wysiłek zostanie za kiedyś nagrodzony. Nie zapomnijcie jednak przy tym o swoich marzeniach i potrzebach. Spróbujcie zrównoważyć czas i wysiłek włożony w sprawy zawodowe i rodzinne. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony chcą nieco nadgonić czas, ale też nie przepracować się zanadto. Spróbujcie podejść do spraw z odpowiednim dystansem. Niemniej jednak nie uciekniecie przed obowiązkami. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zabiorą się dzisiaj za planowanie podróży. Co prawda, wakacje już prawie za nami, ale zostało jeszcze trochę lata. Ale póki co, musicie skoncentrować się jeszcze na pracy. Niektóre sprawy same się nie załatwią. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą się nastawić na udany dzień. Okażą się pomysłowe i  przedsiębiorcze, a to zalety cenione w pracy. Dzień sprzyja też realizacji zamierzeń, które kiedyś tam odłożyliście na później. Czas do tego wrócić. A sprzyjającym znakiem zodiaku jest Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są teraz roztargnione, nerwowe i w dodatku nie dadzą sobie tego powiedzieć. Nie złoćcie się tak, tylko zabierzcie za te sprawy, które psują wszystkim humor. Dzień sprzyja także sprawom rodzinnym. Zróbcie starszej osobie jakąś drobną przyjemność, może nieco się rozchmurzy. Poszukajcie towarzystwa Panny.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj przewrażliwione na swoim punkcie. Będą wszędzie doszukiwać się złośliwości i pułapek. Po południu jednak zmiana nastroju, a zakupy poprawią wam humor. Dzień sprzyja także finansom i szukaniu nowych źródeł dochodu. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskopy