Horoskop dzienny na wtorek 28 lipca 2020 roku - Barany czekają niespodzianki, Lew upora się z trudną sprawą...

Horoskop dzienny na wtorek 28 lipca 2020 roku - czas na sprawdzenie, co przyniesie dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom od rana będzie dzisiaj towarzyszył dobry humor. Macie też dzisiaj możliwość pokazania się ze swojej najlepszej strony. Ponadto dzień przyniesie niespodziewane wydarzenia i spotkania. Ale to będą raczej przyjemne niespodzianki i podniosą was na duchu. Sprzyjające znaki zodiaku to Panna i Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj pracowite niczym mrówki. W dodatku w pracy okażą się niezastąpieni i wiele spraw zostanie na ich głowie. Będą ponadto udzielać rad i pomagać współpracownikom. Nie bierzcie jednak na siebie zbyt wielu obowiązków. Po południu zostawcie sprawy służbowe i odetchnijcie na chwilę. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta ogarnie rano lenistwo i nie za bardzo będzie im się chciało ciężko pracować. A tego domaga się teraz szef. Wyjątkowo traficie dzisiaj na jego dobry humor, więc wybaczy wam niedociągnięcia. Niektórzy ze współpracowników także chętnie wam pomogą. Możecie liczyć na kogoś spod znaku Wagi.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki jakieś dzisiaj rozkojarzone, właściwie nie wiadomo dlaczego. Dopiero około południa poczujecie przypływ sił i zaczniecie efektywnie pracować. Dzień upłynie wam na spotkaniach służbowych i na szukaniu okazji do zawarcia korzystnego kontraktu. Sprzyjający znak zodiaku do Baran.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy uporają się dzisiaj z trudną sprawą. Bardzo je to podniesie na duchu. Po południu lepiej skupić się na lżejszych zajęciach, bo będziecie się czuć nieco zmęczeni. Nie rzucajcie wtedy wokół złośliwych uwag. Pomocny znak zodiaku to teraz Panna.

Zobacz wideo 2020.07.02_MYK_Zabawa z kształtami i kolorami_EMIS

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj bardzo towarzyskie i otwarte na nowe pomysły spędzania wolnego czasu. Dzień sprzyja też ciekawym pomysłom zawodowym. Macie dzisiaj po swojej stronie szefów. Najlepsza pora dnia to popołudnie. Sprzyja wam dzisiaj ktoś spod znaku Wagi.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj liczyć pieniądze, czeka je bowiem sukces finansowy. Czekaja je też dość trudne urzędowe sprawy. Warto jednak być upartym i postawić na swoim. Popołudnie zarezerwujcie na odpoczynek. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zadowolone i w dobrym humorze, a przed nimi ciekawy dzień. Wszystko pójdzie dzisiaj dobrze, sukces macie w zasięgu ręki. Korzystajcie z dobrej passy w pracy. Po południu zdecydujecie się na mały wypad za miasto. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce muszą dzisiaj zabrać się poważnie za pracę. Muszą wykazać się uporem i wyrozumiałością, aby osiągnąć sukces. Ktoś lub coś bardzo będzie im przeszkadzać. Po południu za to chciałyby zabłysnąć w towarzystwie, szykują więc już niespodzianki. Pomocne znaki zodiaku to Panna i Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce skupią się dzisiaj na zawodowych obowiązkach, w dodatku przyjdą im do głowy ciekawe pomysły, zatem sukces murowany. Będziecie jednak musieli sporo spraw przedtem uzgodnić ze współpracownikami. Popołudnie poświęćcie na odstresowanie się. Przychylne znaki zodiaku to Lew oraz Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj gorszy niż zazwyczaj humor i mogą być nieco złośliwe, a to prowadzi do kłopotów. Ważcie zatem słowa, aby nie doszło do sprzeczki. Ponadto po południu przyjdzie czas na zajecie się pewna rodzinną sprawą. Pomocny znak zodiaku to teraz Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby pierwsze wyciągną dzisiaj rękę do kogoś, z kim się niegdyś poróżniły. Może zatem uda się im rozwiązać pewien problem. Po południu czekają was same przyjemności. Trzeba będzie też znaleźć czas na rozmowę z pewną starszą osobą. Pomocny znaki zodiaku na dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskopy