Horoskop dzienny na środę 29 lipca 2020 roku - Barany i Lwy muszą uważać na wydatki. Nie przesadźcie na zakupach...

Horoskop dzienny na środę 29 lipca 2020 roku - to już naprawdę połowa lata. Łapcie słońce póki czas!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są nieco niespokojne i ale jednocześnie pełne dobrych przeczuć. Mają nadzieję na poprawę swojej sytuacji finansowej. Póki co jednak, uważajcie z zakupami. A przeczucia, które was ogarną, mogą okazać się prorocze. Wsparcia udzielą wam dzisiaj Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj szansę na przeżycie czegoś zupełnie nowego. Uważajcie jednak na wydatki, aby nie nadszarpnąć nadmiernie budżetu. Będziecie dzisiaj pełni niezwykłych pomysłów, związanych z przyszłością. Wieczorem spotkajcie się z przyjaciółmi. Barany czekają na znak od was.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj trochę senne, ale też nieprzejednane. Trudne je będzie przekonać do czegoś nowego. Dzień może podsuwać wam też różne pokusy. Uważajcie, aby nie wydać fortuny na zakupy. Zaufajcie dzisiaj Baranom, to wasz przyjazny znak.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka sporo niespodzianek, a życie podsunie im różne możliwości. Dzięki temu macie szanse zaprezentować się z jak najlepszej strony. Jeżeli musicie dzisiaj podejmować jakieś decyzje, to zaufajcie intuicji, pomoże wam wyjść z kłopotu. Pomocny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mogą dzisiaj być nieco rozkojarzone, a kłopoty z koncentracją dotyczyć też będą... pieniędzy. Nie szalejcie na zakupach, uważajcie na wydatki. Ponadto dzień sprzyja ważnym przemyśleniom na temat przyszłości. Pomocny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj zaskakiwane i to kilka razy. Ciekawe wydarzenia są tuż za progiem. Wszystko zależy teraz od was, inicjatywa jest po waszej stronie. Możecie liczyć na wsparcie ze strony przyjaciół, gdyby coś poszło nie tak. Zaufajcie dzisiaj Bliźniętom.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi chciałyby żyć lepiej i dostatniej. Marzy im się luksus, ale na to trzeba sporo pieniędzy. Uważajcie, bo macie dzisiaj skłonność do nadmiernych wydatków. Ale macie sporo atutów, tylko w nie uwierzcie. Sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony maja przed sobą udany dzień. Na początku co prawda będzie nieco nerwowo, ale potem chmury się rozejdą i okaże się, że macie niezłe szczęście. Nie ufajcie jednak obietnicom, które wyglądają zbyt pięknie, aby były prawdziwe. Przychylnie spoglądają dzisiaj na was Koziorożce.

Zobacz wideo Arbuz to tylko "cukier i woda"? Nieprawda!

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dość niespokojne przez cały dzień. Ale uważajcie, aby nie przesadzić z żądaniami wobec świata. Mogą powrócić stare problemy. Przyjrzyjcie się też swoim finansom i nie szarżujcie na zakupach. Sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czują się dzisiaj ważne i będą się nieco wymądrzać i wytykać innym błędy. Przestańcie tak się zachowywać, bo nie zawsze macie stuprocentową rację. Ponadto czeka na was wiadomość, która może coś zmienić w waszych poglądach. A sprzyjać wam będzie ktoś spod znaku Panny.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają ważny dzień. Ale nie pozwólcie, aby ktoś za was decydował, szczególnie w sprawach finansowych. Zaufajcie intuicji. Macie też dzisiaj szczęście do ludzi. Będzie wam sprzyjał ktoś ważny spod znaku Skorpiona.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj wesołe i towarzyskie. Jeżeli się otworzą, mogą zyskać nowych oddanych przyjaciół. Także w miłości czekają was niespodzianki. Słuchajcie intuicji, a wszystko dobrze się skończy. Pomocny znak zodiaku teraz to Rak.

Horoskopy