Horoskop dzienny na czwartek 30 lipca 2020 roku - Barany zajęte finansami, Raki tęsknią za rozrywkami...

Horoskop dzienny na czwartek 30 lipca 2020 roku - czas na sprawdzenie dzisiejszego horoskopu. I miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj przejęte finansami. Poszukają okazji, aby przypomnieć się szefowi w sprawie obiecanej premii. Nie róbcie jednak niczego na siłę. Ważna jest dzisiaj cierpliwość. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom wiele czasu zajmie dzisiaj pewna sprawa rodzinna, nie cierpiąca zwłoki. Ale wasz e zaangażowanie przyniesie skutek i dodatkowo zyskacie opinię osoby na której można polegać. Popołudnie za to macie dzisiaj raczej luźne i leniwe. Trzymajcie się kogoś spod znaku Lwa lub Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj wesołe i otwarte na nowe doznania. Ale to nie praca was wciągnie, ale plotki. Odwiedzicie dzisiaj kogoś, z kim macie dużo wspólnego i będzie o czym porozmawiać. A czas spędzajcie najlepiej z Bykiem i Koziorożcem.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj stęsknione towarzystwa i porządnej zabawy. Chciałyby też poznać kogoś nowego i poszerzyć krąg znajomych. Od rana zabiorą się za obdzwanianie znajomych i organizowanie weekendowego wypadku. Przyjazny znak na dzisiaj to Skorpion i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą zmęczone wydarzeniami ostatnich tygodni. Czują, że naprawdę potrzebują wypoczynku. Postanowią działać i realizować swoje pomysły na weekend sprzed wielu dni. Uznacie, że czas wrócić do swoich pomysłów. Macie teraz po swojej stronie kogoś spod znaku Bliźniąt lub Strzelca.

Zobacz wideo Ze słońcem nie ma żartów. Jak radzić sobie z upałami?

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom dzień przejdzie na marzeniach i rozmowach o miłości. Zaczną tez rozglądać się za kimś interesującym. Wezmą się także za swój wygląd i umówią do fryzjera. Pamiętajcie, że macie przed sobą kilka ciekawych spotkań. Pomocny znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj planować swój budżet. Zastanowią się, czy nie warto by rozejrzeć się za nową pracą. Popołudnie spędzą w ciekawym towarzystwie. Macie szansę na nowe znajomości, więc korzystajcie z okazji. Sprzyjają wam dzisiaj osoby spod znaku Raka oraz Koziorożca.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zamarzą dzisiaj o dalekich wyprawach i zrobią wiele, aby się udały. Na tyle, na ile jest to teraz możliwe. Wieczorem macie szanse na spełnienie marzeń. Posłuchajcie co ma wam do powiedzenia ktoś spod znaku Barana albo Wodnika.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj zadowolone przebiegiem spraw zawodowych. Dobrze, że zdecydowały się na działanie i nie poprzestały na małych krokach. Szefowie zauważą, że działaliscie z rozmachem i z pewnością to docenią. Wieczorem poprawcie sobie nastrój robiąc coś dla siebie. Sprzyjają wam teraz Bliźnięta i Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj bardzo uparte. Dzięki temu osiągną wszystko, co zaplanowały na dzisiaj. Ale nie samą pracą człowiek żyje. Dlatego też wieczorne spotkania są jak najbardziej pożądane. Nie uciekajcie zbyt szybko do domu. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran oraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj w pracy pełnić rolę negocjatorów. Z energią zabiorą się za handlowe rozmowy i dopinanie umów. Szczęście sprzyja odważnym, zatem nie poprzestajcie na małym. Działajcie szybko i zdecydowanie - radzą gwiazdy. Pomony znak na dzisiaj to Rak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby odwiedzą dzisiaj starych znajomych i zasiedzą się u nich dłużej.Pewne sprawy i wydarzenia wymagają przecież przedyskutowania. Dzisiaj dostaniecie też kilka dobrych wiadomości. Dzień okaże się ze wszech miar udany. Pomocne znaki zodiaku teraz to Lew oraz Skorpion.

Horoskopy