Horoskop dzienny na piątek 31 lipca 2020 roku - Lwy pełne pomysłów, Panny zajęte domem...

Horoskop dzienny na piątek 31 lipca 2020 roku - Nie zapomnijcie przeczytać co was dzisiaj czeka!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany spotkają dzisiaj sporo ciekawych ludzi i dowiedzą się inspirujących rzeczy. Ogólnie będziecie w dość beztroskim nastroju. Jeżeli jesteście w podróży, zajrzyjcie w nieznane miejsca i otwórzcie się na nowe znajomości. Gwiazdy sprzyjają dzisiaj odkryciom i życiu towarzyskiemu. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj pomagać rodzinie i angażować się w różne społeczne przedsięwzięcia. Ale ogólnie są teraz raczej zachowawcze i nie dadzą się namówić na żadne "nowoczesne" wynalazki. Czas także na zajęcie się zdrowiem. Pomocny znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Przed Bliźniętami spokojny i pracowity dzień. Będziecie też uczynni i  pomocni. Poza tym, to dobry czas na rodzinne spotkania i cieszenie się miłym towarzystwem. Macie przed sobą także ważną decyzję do podjęcia. Trzymajcie się towarzystwa Koziorożca.

Zobacz wideo Zamiast kupować, sam zrób sobie torbę plażową. Możesz wykorzystać ręcznik albo koszulkę!

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mogą mieć dzisiaj leniwy dzień, skoncentrują się na odpoczynku i nicnierobieniu. Czeka was tylko kilka rozmów ze znajomymi, którzy przypomną sobie o was i zaczną dzwonić. Nieco poprawi wam to humor. Szczególnie kilka zasłyszanych plotek. Pomocny znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy zabiorą się dzisiaj za planowanie różnych aktywności. Uznają, że czas na odchudzanie albo zadbanie o kondycję. W domu czekają was pod wieczór małe trudności, ale szybko się z nimi uporacie. Jeżeli poprosicie o pomoc Barana i Raka, z pewnością nie odmówią.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są od rana zajęte domowymi obowiązkami. Powinny bowiem wesprzeć pewną osobę i poświęcić jej więcej czasu. Pomocne znaki to Bliźnięta i Koziorożec. Warto zaprosić ich do siebie i dłużej porozmawiać. Mają sporo inicjatywy, która może się wam przydać.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będę dzisiaj nieco niezorganizowane i ciągle będą zmieniać plany. Włącznie ze sprawami służbowymi. Ale w pracy nie będzie dzisiaj atmosfery do wytężonej pracy i będą się raczej obijać. Wiele spraw zostanie odłożone na później. Dobrze jest się trzymać blisko optymistycznego Wodnika.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj sympatyczny dzień. Są otwarte na pomysły innych ludzi, chętnie do współpracy i do brania na siebie różnych spraw. To dzień, gdy wyjątkowo cieszy was praca i spotkania z ludźmi. Poza tym, pewne wiadomości mogą was dzisiaj zaskoczyć. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą mieć dzisiaj spokojny dzień, a poświęcą go na przemyślenia i podsumowania. Myślą już o tym, jak spokojnie spędzić weekend, mimo pewnych perturbacji w rodzinie. Powinny trzymać się z dala od ryzykownych pomysłów i sprzeczek. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce o artystycznej duszy mają dzień sprzyjający natchnieniu i tworzeniu niebanalnych rzeczy. Wykorzystajcie to na zrobienie czegoś, na co od dawna macie ogromną ochotę. Ponadto niektóre Koziorożce zaczną dzisiaj dociekać pewnych tajemnic. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Skorpion. Może wspólnie uda wam się przezwyciężyć trudności.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj sympatyczny dzień. Jeżeli tylko jest to możliwe, wyrwijcie się wcześniej z pracy i pomyślcie o odpoczynku. Może ulubione dania i dobra książka nieco was odprężą, albo daleki spacer? Możecie też nieco poszaleć na rowerze. Pomocny znak na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą miały udany dzień, pod warunkiem, że zadbają o swoje otoczenie. Czas na wyluzowanie się. Zacznijcie szukać sposobności do fajnego spędzenia czasu. Wieczorem będziecie się świetnie bawić w towarzystwie Bliźniąt.

Horoskopy