Horoskop dzienny na niedzielę 2 sierpnia 2020 roku - Byki szukają okazji do odpoczynku, Barany dostaną miłe propozycje...

Horoskop dzienny na niedzielę 2 sierpnia 2020 roku - miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany dzisiejszy dzień poświęcą na rozrywki. Nie będą narzekać na brak okazji do zabawy. Czeka was sporo zaproszeń od przyjaciół. Możecie śmiało poświęcić wolny czas na zabawę. Dobrze wam zrobi trochę ruchu. Sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byli są nieco zmęczone tym tygodniem. Uważajcie też na obietnice, które niedawno złożyliście. Ktoś weźmie was za słowo. Nie wdawajcie się zatem w żadne dyskusje, tylko zabierzcie się za działanie. Sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Bliźniąt.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta wolałyby zająć się rozrywkami lub wyjazdami, gdy tymczasem niespecjalnie im się to udaje. Najpierw trzeba będzie wywiązać się z obietnic. Może też nawiążecie kontakt z pewną dawno nie widzianą osobą. Wieczór okaże się bardzo udany. Sprzyjający znak to dzisiaj Strzelec.

Zobacz wideo Ekspert: Pod względem zasobów wodnych Polska jest jak Egipt

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nieoczekiwanie pokażą swoją nową twarz. Okaże się, że lubią plotki. Będą szukać okazji do zabawy i głośnych imprez. Wolą spędzić dzień z przyjaciółmi niż uprawiać ogródek. Sprzyja wam teraz Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chcą dzisiaj błyszczeń. Znajda się bowiem w centrum uwagi, a szczęście będzie im towarzyszyć zarówno w sprawach osobistych, jak i uczuciowych. Będą otoczeni wspaniałymi przyjaciółmi. Sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Strzelca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zostaną dzisiaj poproszone o pomoc. Nie odmawiajcie mimo pewnych oporów. Kiedyś ktoś się wam odwdzięczy za to. Macie teraz także dobry czas, zatem wykorzystajcie go możliwie najlepiej. Sprzyjający znak zodiaku to Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi spędzą dzisiaj sporo czasu na sąsiedzkich spotkaniach. Posiedzicie tam nawet dłużej niż planowaliście. Po południu czeka na was miła niespodzianka. Poprawa humoru gwarantowana. Przyjazny znak zodiaku na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zabiorą się dzisiaj za domowe sprawy, albo za swój piękny ogródek. Zostanie to docenione przez domowników, a ktoś wam pięknie podziękuje. Przychylny jest wam teraz ktoś spod znaku Ryb.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą zajmować się dzisiaj sprawami innych osób. Uważajcie jednak, aby nie przesadzić z narzucaniem swojej woli i nie doprowadzić do awantury. Lepiej poradzić się wcześniej kogoś zaufanego. Najlepiej osoby spod znaku Lwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce przeżyją dzisiaj wiele emocji. Może nawet się zakochają, alko ulegną fascynacji pewną nowo poznaną osobą. Popołudniowe spotkania udadzą się wam znakomicie i będziecie w dobrym humorze. Czeka też na was niespodzianka. Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom będą dzisiaj zajmować się innymi osobami i organizowaniem dla nich pomocy. To będzie coś szlachetnego i bezinteresownego. Popołudnie poświęcicie rodzinie lub zdecydujecie się solidnie odpocząć, choćby na leżaku. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby najchętniej dzień spędziłyby dzień z rodziną. Dlatego od rana pomyślą nad wyprawą lub choćby wspólnym spacerem. Przy obiedzie nie przesadźcie jednak z krytykowaniem pewnej osoby, aby nie zepsuć dnia. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Wodnik.

Horoskopy