Horoskop dzienny na sobotę 1 sierpnia 2020 roku - Barany postawią na swoim, Byk także uparty...

Horoskop dzienny na sobotę 1 sierpnia 2020 roku - wypoczywajcie, ale nie zapomnijcie sprawdzić, co niesie dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj chciały we wszystkim być pierwsze i postawić na swoim za wszelką cenę. Są też chętne do udzielania porad. Zadziwią tym znajomych, bo nie znali ich z tej strony. Dojdzie nawet do gwałtownych dyskusji. Możecie liczyć przy tym na wsparcie ze strony Koziorożca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki staną się dzisiaj odważne, nie będą też przejmować się żadnymi trudnościami. Może się okazać, że będą musiały zmieniać plan dnia, gdy tylko sobie uświadomią, że coś przeoczyły. Dzień sprzyja także niecodziennym pomysłom. A zrozumienia szukajcie u Strzelca.

Zobacz wideo Sposoby na oszczędzanie wody. Jak to robić?

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj wyjątkowo wyciszone i senne. Mają melancholijny nastrój i chętnie spędzą dzień bez jakichkolwiek zobowiązań. Wolą oglądać ulubione filmy lub czytać książkę, niż uczestniczyć w spotkaniach. Ale wieczorem na szczęście, czeka je zmiana humoru na lepszy. Sprzyjający znak to Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj pełne optymizmu i szukają tylko okazji do działania. Intrygują ich pewne miejsca i osoby i chcą koniecznie je poznać. Może nawet będzie to znajomość na dłużej. Macie po swojej strony pomocną Wagę.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są trochę niespokojne i długo nie będą czuły weekendowego nastroju. Dopiero po południu, gdy już uporają się z obowiązkami domowymi, wróci im humor. Będą gotowe na wieczorną zabawę i impreza nie obejdzie się bez nich. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak i Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj optymistami. Okażą się też osobami pomocnymi, na które można liczyć. Ktoś jednak będzie próbował wami manipulować i opowie wam złośliwe plotki. Nie dajcie się takim ludziom. A poza tym, dzień sprzyja randkom i romantycznym spacerom. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj spragnione czułości i troski. Nie dajcie się jednak ponieść uczuciom, sami zadbajcie o siebie. Nie zawsze możecie być w centrum uwagi. Wieczorem zapragniecie też zająć się swoim artystycznym hobby. A sprzyjają im dzisiaj Rak i Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą miały ciekawy dzień, przede wszystkim dzięki wieściom, które do nich dotrą. Macie także ogromną ochotę na dłuższy wakacyjny wyjazd. Tęsknicie już za prawdziwymi wakacjami. Pomocne znaki zodiaku teraz to Lew i Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj w sumie spokojny dzień. Czas upłynie wam na ćwiczeniach, spacerach i innych formach dbania o kondycję. Rodzina będzie wam wdzięczna jeżeli znajdziecie dla nich czas. Może zorganizujecie wspólną wyprawę rowerową. Szukajcie zrozumienia u Lwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce spędzą pracowicie ten dzień na załatwianiu urzędowych spraw. Wezmą się za sprawy, których rozwiązanie zależy od przychylności innych ludzi. Na szczęście mogą liczyć na ich dobrą wolę. A na rozrywki wieczorem nie zabraknie wam dzisiaj czasu. Sprzyjający znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dopisze dzisiaj humor. Beda się dobrze bawić na wakacjach i zapomną o wszelkich kłopotach i obowiązkach. Przyjdzie im do głowy pewien ciekawy pomysł, w dodatku niektóre wydarzenia mogą ich bardzo zaskoczyć. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą się dzisiaj dobrze bawić. Przede wszystkim będą spędzać czas na świeżym powietrzu. Postanowią też spotkać się z dawno nie widzianymi przyjaciółmi. A w domu będą próbowały wymigać się od niektórych obowiązków. Sprzyjające znaki zodiaku na dziś to Rak i Strzelec.

Horoskopy