Horoskop dzienny na piątek 7 sierpnia 2020 roku - Bykom dzień upłynie szybko na obowiązkach służbowych, Panny mają dużo szczęścia...

Horoskop dzienny na piątek 7 sierpnia 2020 roku - zapowiada się piękny dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Przed Baranami sporo pracy i wyzwań, ale poradzicie sobie bez trudu. Tym bardziej, że możecie liczyć na pomoc współpracowników. Dzień sprzyja także finansom. Po południu będziecie skłonni do refleksji, wyciszeni. Pomocny znak zodiaku to Skorpion. Trzymajcie się go blisko.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki coś dzisiaj bardzo zapracowane. Dzień będzie trochę zwariowany i pełen wydarzeń. Musicie szybko działać, aby zdążyć ze wszystkim. Byki udające się na wakacje czeka pakowanie, skupcie się więc, aby niczego nie zapomnieć. Przyjazny znak to dzisiaj Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom nie będzie dzisiaj łatwo, bo zabiorą się za poważne sprawy. Szef pozostawi je na odpowiedzialnym stanowisku w pracy doceniając ich talent organizacyjny. Zatem, na głowie Bliźniąt znajdzie się dzisiaj sporo spraw. Pomocna okaże się Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom czas przebiegnie dzisiaj pracowicie, będą bowiem poważnie zajmować się sprawami finansowymi. A mają do wykonania pewne zadanie, z którego trzeba się będzie rozliczyć. Ale koniec końców wszystko skończy się pomyślnie. Macie dzisiaj także szczęście w miłości. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Zobacz wideo Sernik na zimno z owocami

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom trudno będzie dzisiaj podołać nadmiarowi obowiązków. Wobec tego mogą się zbuntować i "wygarnąć" szefowi, co o tym myślą. Ponadto dzień sprzyja poznawaniu nowych miejsc lub ludzi. Nie dajcie się też chandrze. Pomocny znak na dzisiaj to Wodnik.

Horoskop - Panna (23 sierpnia do 22 września)

Dobry humor Panny nic dzisiaj nie zepsuje. Te, które wybierają się na wakacje czeka mnóstwo przygód. Natomiast Panny zostające w pracy mają dużo luzu, więc mogą się trochę poobijać. I tak panuje wakacyjna atmosfera. Nie traćcie tylko czasu na plotki. Przyjazny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj zastanawiać się nad swoją przyszłością. Policzą swoje dochody i zastanowią się, co dalej. Nie martwcie się, wszystko dobrze się skończy. Przed wami trochę trudności, ale łatwo je pokonacie. Coś się ponadto wyjaśni i zabierzecie się za działanie. Pomocny znak na dzisiaj to Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom są dzisiaj bardzo ambitne i zaradne. Dzień okaże się bardzo udany. Ludzie, których spotkacie, będą przychylni i pomocni, a zbiegi okoliczności zadziałają na waszą korzyść. Macie też szansę zadziwić dziś szefa. Sprzyja wam teraz Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce marzą dzisiaj o wakacjach i wyjeździe. A tutaj trzeba się sprężyć w pracy. Trochę cierpliwości i skupienia się na najpilniejszych obowiązkach, a wszystko będzie dobrze. Okażcie też nieco zrozumienia dla innych. Możecie liczyć na pomoc Bliźniąt.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom uda się dzisiaj zakończyć pewne sprawy i to z sukcesem. Macie sporo wyzwań przed sobą, a zatem do dzieła. Zapragniecie jednak zmian i nie będziecie ustawać w dążeniu do lepszej przyszłości. A o pomoc możecie prosić Strzelca.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki szukają dzisiaj gotówki i rozejrzą się za osobami, które są im winne pieniądze. Będziecie też dzisiaj sporo pracować, chociaż w całkiem spokojnej atmosferze. Wieczorem postanowicie sobie wszystko wynagrodzić, na przykład słodkim deserem. Na pomoc możecie liczyć ze strony Wagi.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom zdarzy się dzisiaj o czymś zapomnieć albo pomylić się w rachunkach.  Zatem skupcie się dzisiaj na szczegółach. Ponadto dzień sprzyja przebywaniu na świeżym powietrzu, więc korzystajcie z okazji. Dzień w sumie okaże się udany. Pomocny znak to teraz Byk.

Horoskopy