Horoskop dzienny na sobotę 8 sierpnia 2020 roku - Koziorożce romantyczne, Ryby myślą o karierze...

Horoskop dzienny na sobotę 8 sierpnia 2020 roku - romantyczny wieczór, daleki spacer - oto, co was dzisiaj spotka.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają przed sobą udany dzień. Postarają się urozmaicić ten dzień. Wpadną im do głowy ciekawe pomysły, które postanowią od razu wdrożyć. Poza tym, będą służyć innym radą i dzielić się wiedzą. Przychylny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie będą miały dzisiaj kłopotów z realizacja swoim planów. Dobrze jest wierzyć w siebie. Zdecydowanie i jasny pogląd na sprawy - oto co będzie teraz was cechowało. W miłości musicie jednak zachować umiar. Nie ma co okazywać zazdrości. Przychylny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj wyrozumiałe i czułe. Ktoś z najbliższych będzie im za to wdzięczny. Zajmą się także zmianami w swoim życiu. Może zdecydują się na nowe hobby albo... przemeblowanie? Zaskoczycie przy tym samych siebie. A przychylny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają dzisiaj dobry dzień. Unikną niepotrzebnych kłótni z sąsiadami dzięki swojej intuicji, która podpowie im jak mają działać. Może spotkają się z przyjaciółmi lub z dawno nie widzianą rodziną? Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Lew.

Zobacz wideo Piszinger

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chciałyby odwiedzić miejsca swojego dzieciństwa. Jeśli nawet nie uda się wam nigdzie dzisiaj wyjechać, to zajrzyjcie przynajmniej do albumu ze zdjęciami. Dobrze jest tez dzisiaj zacząć planować podróże. Może uda się wkrótce gdzieś wyskoczyć. Pomocny znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj skoncentrowane na sprawach finansowych. Robią podsumowania i porządki w wydatkach. Ale nie ignorujcie przy tym rodziny, bo to nie o to chodzi. Warto zauważać także potrzeby innych. Potem się wam odwdzięczą. Sprzyjający znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj wspaniały dzień. Postanowią pokazać się światu od jak najlepszej strony. Zdobędziecie uznanie i szacunek swoja postawą. Nie wahajcie się zatem i działajcie. Pomocny znak na dzisiaj to Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony czeka dzisiaj podejmowanie ważnych rodzinnych decyzji. Poradzicie się przy tym kogoś z większym doświadczeniem. Nie obejdzie się przy tym bez kłopotów i kontrowersji. Nie pozwólcie jednak, aby to zepsuło wam humor. Pomocny znak zodiaku to teraz Strzelec i Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są teraz pełne pomysłów na to, jak pomagać innym w potrzebie. Zaangażują się w akcje charytatywne lub zajmą kimś w potrzebie. Ktoś was tez dzisiaj zaskoczy swoją postawą. Możecie liczyć także na zainteresowanie ze strony ważnej osoby. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą chciały dzisiaj zorganizować romantyczny spacer lub wypad do knajpki. Dzień sprzyja bowiem miłym spotkaniom i Koziorożce postanowią bardziej się postarać. Ktoś powierzy im także pewien sekret. Sprzyjający znak to teraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom trudno będzie się dzisiaj skupić na codzienności. Będą marzyć i bujać w obłokach. Po południu zajmijcie się kimś bliskim sercu. Może zabierzecie go na romantyczny spacer? Sprzyjający znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poświęcą dzisiaj sporo czasu myśleniu o karierze. Po południu jednak zajmiecie się nadrabianiem domowych obowiązków. Będziecie przy tym nieźle rozstawiać innych po katach. Nie zapomnijcie zadzwonić do kogoś bliskiego, kto na to czeka. Sprzyja wam dzisiaj Koziorożec.

Horoskopy