Horoskop dzienny na sobotę 15 sierpnia 2020 roku - Ryby czeka ważny dzień, Byki zajęte finansami...

Horoskop dzienny na sobotę 15 sierpnia 2020 roku - piękny wakacyjny dzień. Wykorzystajcie go na odpoczynek.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany chętnie dzisiaj spędzą czas w towarzystwie starych i nowych przyjaciół. Czeka was sporo miłych chwil. Nie dajcie się tylko wciągnąć w plotki, bo możecie komuś sprawić przykrość. Współpracy możecie oczekiwać od Byka oraz Strzelca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj przejęte stanem swoich finansów. Chcą jeszcze trochę zaszaleć w czasie tych wakacji, ale muszą mieć za co. Dobrze wam też zrobi zaplanowanie wizyty w salonie piękności. Czas zadbać o urodę. Wybierzcie się też na spacer razem z Panną lub Bykiem. Będzie wesoło.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą cały dzień niechętne rodzinnym obowiązkom. Będą za to dobrze się bawić w towarzystwie wypróbowanych przyjaciół. Staniecie się duszą towarzystwa. Najlepsza pora dnia to popołudnie. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą chciały dzisiaj zmienić swoje otoczenie. Zapragną gdzieś wyjechać lub zrobić coś niecodziennego. Ktoś was dzisiaj niespodziewanie odwiedzi. Będzie prawdziwa niespodzianka. Najlepsza pora dnia to wieczór. Sprzyjającym znakiem zodiaku są dzisiaj Bliźnięta.

Zobacz wideo Jak przeżyć w taki upał? Przydatna szkoła przetrwania

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj trochę roztrzepane, muszą zatem uważać, szczególnie na jeśli są w podróży. Będą też nadrabiać towarzyskie zaległości. Dzięki spotkaniom usłyszycie wiele pomysłów, które was zainspirują. Może nawet będzie okazja do niewielkiego flirtu. Przychylny jest wam dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny przejmą się dzisiaj problemami przyjaciół i będą próbowały jakoś im pomóc, albo chociaż doradzić. Będą jednak chciały usłyszeć w zamian słowa wdzięczności. Popołudnie okaże się spokojne, dopóki nie otrzymacie pewnej ważnej wiadomości. Na szczęście będzie to jedna z tych, które lubią poprawiać nastój. Pomocne są dzisiaj Rak oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj w sobie wiele wyrozumiałości i wrażliwości. Wiele ciekawych informacji usłyszycie od nowo poznanych osób. Dzisiaj jest też dobry czas na zdobywanie nowych umiejętności. Wiedza łatwo będzie wam wchodziła do głowy. A pomocny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie będą narzekać dzisiaj na brak wrażeń. Ale skupią się głównie na sprawach pieniędzy i spłaty długów lub pożyczek. Po południu ogarnie ich jednak nostalgia. Przypomną się starych przyjaciół, szalone pomysły i wygłupy, które niegdyś inicjowali. To były dobre czasy! Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Rak oraz Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj przejęte problemami znajomych i postanowią pomóc im w kłopotach. Zajmie wam to nieco czasu, ale i tak po południu znajdziecie czas dla siebie. Trochę odpoczynku i znów będziecie gotowi do działania. Wieczór spędzicie miło z przyjaciółmi. Pomocny znak zodiaku to Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce niespecjalnie będą miały ochotę na ruszenie się z domu. Łatwo was będzie dzisiaj zdenerwować, zatem trzymajcie nerwy na wodzy. Może wasze ulubione dania zmienią wam nastrój. Pyszności, które ktoś przygotuje, okażą się pomocne w odzyskiwaniu dobrego humoru. Pomocne znaki to Byk i Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czują się dzisiaj znakomicie i są pełne optymizmu. A to oznacza, że z radością zabiorą się na obowiązki, nawet te rodzinne i wniosą wiele radości w te spotkania. Czekaja też na was miłe zaproszenia. Pomocny znak to dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają dzień niebanalnych przemyśleń. Będą się zastanawiać, jakie wartości są dla nich najważniejsze. Co tak naprawdę chcą w życiu robić. Dlatego dzisiaj warto podejmować dalekosiężne decyzje. Będziecie też zajęci sprawami przyjaciół, którzy poproszą was o rozstrzygnięcie sporu. Sprzyja wam Koziorożec.

Copyright © Agora SA