Horoskop dzienny na niedzielę 23 sierpnia 2020 roku - Rak ma dzisiaj szczęście, przed Lwami wyjątkowy dzień...

Horoskop dzienny na niedzielę 23 sierpnia 2020 roku - już niemal koniec wakacji! Ależ ten czas leci. Przeczytajcie, co na dzisiaj zaplanowały dla was gwiazdy...

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nieco marudne, chociaż specjalnie nie mają powodu. Na szczęście w połowie dnia humor im się poprawi. Ktoś ze znajomych zadzwoni z szalona propozycją. Może będzie to niedaleki wyjazd, a może wieczorne spotkanie przy grillu. Znaki zodiaku przychylne Baranom to Lew i Ryby.

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byk mimo niedzieli zamartwia się sprawami urzędowymi. Przestańcie myśleć o trudnych sprawach i cieszcie wolnym dniem - radzą gwiazdy. .Okażcie też dzisiaj więcej zrozumienia dla  potrzeb swojej rodziny. Sprzyja wam dzisiaj Panna.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta najpierw złożą wiele obietnic, a potem dopiero zastanowią się, jak się z nich wyplątać. Niektóre sprawy zmuszą was do zmiany poglądów i przystosowania się do nowej sytuacji. Będziecie nieco zaniepokojeni obrotem spraw. Przychylnym okiem patrzą dziś na was Byki.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Macie dzisiaj sporo szczęścia. Możliwe też, że ktoś niespodziewanie was odwiedzi lub usłyszycie coś, co was zainspiruje do działania. Pomyślicie też o zdobywaniu nowych umiejętności. Wieczór warto zatroszczyć się o zdrowie. Dobrze jest poszukać towarzystwa Barana oraz Wodnika.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew będzie dzisiaj zdecydowany i skuteczny. Żadne zadanie nie będzie dla nich zbyt trudne. To dobry czas na uporanie się z przeciwnościami. Macie dzisiaj okazje wykazać się umiejętnościami organizacyjnymi, a intuicja podpowie wam najlepsze rozwiązania. Macie przed sobą wyjątkowy dzień. Pomocny znak to Koziorożec.

Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą w nauce. Przydatne dla uczniów i studentów

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj spokojne i poukładane. Nie zgodzą się na żadne dodatkowe domowe obowiązki, nużące szczegóły nie będą was teraz interesować. Na szczęście po południu czeka was spotkanie z przyjaciółmi i poprawa nastroju. Spotkajcie się z Bykiem oraz Lwem. To wasze przyjazne znaki na niedzielę.

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj smykałkę do rozwiązywania tajemnic. Będą polegać na swojej intuicji i dzięki temu unikną pewnej wpadki. Nie powinny jednak obiecywać ludziom zbyt wiele. To potem może okazać się pewnym problemem. Skorpiony spojrzą na was dzisiaj łaskawym okiem.

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają nieco dziwaczny dzień. Ale przepełnia je energia i bez protestów zabiorą się za działanie. Maja przed sobą sporo spraw do zrobienia, ale nie martwią się tym zanadto. Rodzina wprawi je w dobry nastrój. Przyjazny znak zodiaku to dzisiaj Waga.

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dzisiaj nie wszystko się uda z tego, co zaplanowały ponieważ ktoś może się spóźnić lub zapomnieć o szczegółach. Być może pewne spotkanie trzeba będzie odwołać. Pomyślcie, czy wieczorem nie można by jednak czegoś przedsięwziąć. Szukajcie dzisiaj towarzystwa Byka i Ryb.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce od rana są niespokojne i jakoś nie mogą dzisiaj uwolnić się od myślenia o pracy. Jakiś ważny projekt zaprząta wam głowę, na szczęście po południu uda wam się zapomnieć o kłopotach. Wieczór jednak przeznaczcie na spotkanie z przyjaciółmi. Lwy i Strzelce myślą o was ciepło.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik będzie dzisiaj wesoły i ciekawy świta. Z tego powodu zaplanuje duże spotkanie towarzyskie. pamiętajcie tez o oczekiwaniach ze strony rodziny. Ktoś poprosi was dzisiaj o pożyczkę. Nie odmawiajcie pomocy. Po waszej stronie są Bliźnięta i Rak.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj dość milczące i nie pokażą po sobie, że coś je bardzo poruszyło. Skupią się raczej na sprawach finansowych, ale powinny przy tym uważać, aby ktoś nie wykorzystał ich nieuwagi. Bądźcie zatem czujni. Trzymajcie się dzisiaj blisko Skorpiona.