Horoskop dzienny na piątek 28 sierpnia 2020 roku - Byk jest dzisiaj optymistą, Lew niespokojny...

Horoskop dzienny na piątek 28 sierpnia 2020 roku - nie zapomnijcie o przeczytaniu horoskopu. Dzień może okazać się dość ważny w waszym życiu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą nieco podenerwowane. Kilka terminów zostanie przesuniętych ze względu  na spóźnienia, na które nie będziecie mieć wpływu. Lepiej więc pozostawić dzisiaj sprawy swojemu biegowi. Zabierzcie się tylko za najpilniejsze zadania. Ale nie dajcie się nikomu wykorzystać kto lubi "podpinać się" pod cudze sukcesy. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą mieć dzisiaj dużo szczęścia, optymizmu i sił. Czeka je kilka niespodziewanych zwrotów akcji, które tylko wyjdą im na zdrowie. To dobrze, że pamiętacie o utrzymywaniu kontaktu z kimś starszym. Wieczorem spotkacie się z przemiłą osobą. A przyjazny znak zodiaku to Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą się dzisiaj czuć już nieco zmęczone codziennymi obowiązkami. Będą więc nieznośnie i nie pozwolą na żadne nieprzemyślane działania w pracy. Nie będzie to niestety zbyt miłe, zatem może dojść do ostrej wymiany zdań. Uważajcie też dzisiaj na sekrety. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj miały kłopot z określeniem, czego tak naprawdę chcą od życia. Nieporozumienia zatem mogą wam zepsuć cały dzień. Zastanówcie się nad najbliższymi sprawami, ponieważ wkrótce będziecie musieli podjąć decyzję związaną z przyszłością. Wieczorem spotkacie się z przyjaciółmi, którzy pomogą wam rozwikłać pewną trudną sprawę. Przyjazny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj dość niespokojne i zajęte własnymi sprawami. Nie za bardzo przejmą się potrzebami innych, zatem popsują sobie relacje z otoczeniem. Czeka was dzisiaj także spotkanie z kimś dawno niewidzianym, kto przyniesie dobre wieści. Wieczorem zatem Lwy będą mogły wreszcie odetchnąć. Pomocne znaki zodiaku to Panna i Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Dzisiaj dzień, w którym wasze niecodzienne zachowanie zrobi wrażenie na otoczeniu. Panny, które czują, że mają zbyt wiele obowiązków będą mogły odetchnąć. Ktoś wyciągnie do nich pomocną dłoń. Sprzyja wam także szczęście w miłości, zatem dzień możecie uważać za udany. Sprzyjający znaki zodiaku to Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj władcze i przekonane o swoich racjach. Spróbujcie porozmawiać z kimś przyjaznym, może rady, które usłyszycie zmienią wasz punkt widzenia. Po południu nie bierzcie na siebie męczących obowiązków. Czas na relaks. Sprzyjający znaki to Bliźnięta.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj podatne na wpływy, zatem chętnie spełnia oczekiwania i prośby innych osób. Nie za bardzo będzie im się chciało teraz przepracowywać. Postanowią zrzucić nieco obowiązków na współpracowników. Pamiętajcie jednak, że kiedyś musicie się odwdzięczyć. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj ważny dzień. Będziecie walczyć o swoje przywileje i nie dacie sobie "w kaszę dmuchać". Wiele spraw uda się załatwić, co poprawi się wam nastrój. Nie będziecie się stresować, że z czymś nie zdążycie. Zaufajcie też swojej intuicji. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran oraz Ryby.

Zobacz wideo Brzoskwinia to królowa owocowych afrodyzjaków!

Horoskop - Koziorożce (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj walczyć o pieniądze. Bądźcie jednak ostrożni i przewidujący. Gdy już uporacie się z najtrudniejszymi zadaniami, zabierzcie się na planowanie weekendu. Może spacer lub wypad do lasu dobrze wam zrobi? Pomocny znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki okażą się dzisiaj zachowawcze, trudno je będzie namówić na jakieś ryzykowne przedsięwzięcia. Nie przejmujcie się jednak zanadto krytyką. Ale z drugiej strony, trudno was będzie dzisiaj zrozumieć, ponieważ emocje wezmą górę nad rozsądkiem. Niektóre Wodniki odkryją w sobie dzisiaj artystycznego ducha. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj nadrabiać zawodowe zaległości. Ale to także okazja, aby pokazać się w pracy z najlepszej strony. Dotrze też do was pewien sekret, który okaże się dość przełomowy i zmieni nieco wasze poglądy na pewną sprawę. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Strzelec.

Horoskopy